Kuhu minna

REEDE, 27. aprill

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Kuressaare linnuse vallikraavis XIII Kuressaare vallikraavi veeralli. Kuressaare turismihooaja traditsiooniline avasündmus. Kl 16 algab rongkäik Kuressaare ametikooli juurest läbi kesklinna, 16.45 antakse stardipauk linnuse vallidel. Sõudevõistlus 5-liikmelistele võistkondadele, alternatiivsõidukid, veeralli lastehoid, päästeameti demonstratsioon, aktiivse puhkuse võimalused jpm.

Kuressaare lossipargis ZurraMurra kohvik-poe avamine! Palju põnevat kraami ja maaliliste vaadetega terrass. Kohapeal mänguplats lastele ja paadilaenutus. Avamispäeval vallikraavi veeralli raames lainelauaga sõitmise tasuta kursus.

Lümanda vana vallamaja õues kl 17 koristustalgud. Kl 19 matk Audaku pidalitõbiste kalmistule.

Muhus Soondas kl 12 Muhu noorte motoringi kevadine motovõistlus. Võistlevad võrrid ja noored ATV-del.

KONTSERT
Kuressaare linnateatris kl 20 pärimusfusiooni pundi Paabel sünnipäevakontsert ja uue plaadi esitlus. Pilet eelmüügist 3,50 €, kohapealt ostes 5 €.

TEATER
Kärla rahvamajas kl 20 Saaremaa rahvateatri etendus “Abruka lood”. Piletid (5 € ja 3 €) müügil tund enne algust kohapeal.

TANTS
Divas vabade ja vallatute eri! DJ Kristjan Lillimägi ja Mikk Saarela.

Kodulinna lokaalis disko.

Luciferis DJ Sander Loel. Naistele sissepääs kl 1-ni tasuta.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

LAUPÄEV, 28. aprill

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Leisi keskkooli aulas kl 19 “Leisi europiid Sõluse moodi 2012”, tähistamaks naisrühma Sõlus 25. tegevusaastat. Oodatud kõik endised tantsijad ja teised sünnipäevalised!

Orissaare gümnaasiumi saalis kl 16 tähistab Orissaare tütarlastekoor kontserdiga oma 20. sünnipäeva. Kaastegev neidudeansambel Helinet. Koori vilistlased on oodatud kaasa laulma ja poolehoidjad kontserti kuulama. Pilet 1 euro.

Lõmala sadama külastuskeskuses loengusari “Rannaküla ja kalastamine läbi sajandi”. Kl 11 vestab mereajaloolane Bruno Pao teemal “Kala, leivakõrvane”. Seejärel vaadatakse ühiselt Saare Kaluri filmi. Avatud on ka rannakalurite ja meresõiduajaloo teemaline väljapanek “Rannakalurite elu-olu”. Pilet 2 €, sooduspilet 1 €, perepilet 5 €. Maksmine ainult sularahas!

KONTSERT
Georg Ots Spa hotellis kl 21 esinevad Jaan Eerik Aardam ja Sander Sepp.
Kuressaare kultuurikeskuses kl 18 Vilniuse tehnikaülikooli segakoori Gabija kontsert.

Vilniuse tehnikaülikooli segakoor Gabija on asutatud 1964. aastal. Koori repertuaar koosneb klassikalisest ja kaasaegsest muusikast nii leedu kui ka välismaistelt autoritelt.

Igal aastal on kooril soolokontsert mõnes Leedu kirikus või siis kontserdimajas. Osa on võetud väga mitmetest konkurssidest nii Leedus kui ka mujal Euroopas: näiteks võideti 2008. aastal Llangollen International. Kõikide nende aastate jooksul on koor saavutanud kõrgeima taseme, võites paljusid kohalikke ja rahvusvahelisi konkursse.

TANTS
Divas ML Autoservice kutsub: Bikers night. Gaasi annavad DJ Kristjan Lillimägi ja Mikk Saarela.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

Lucifer suletud.

Mönusas Villemis Väike Mees, tantsumuusika.

Kodulinna lokaalis disko.

Club Privilege’is legendaarne 2 euro pidu… Volbriöö special.

SPORT
Marientali tee 27 Saare maakonna lahtised meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses. Lisainfo tel 56 657 866, Gunnar Usin.

Kuressaare spordikeskuses Saaremaa meistrivõistlused korvpallis: kl 15 3.–4. koha mäng, Tesman vs. Orissaare; kl 17.30 1. finaal, BC Käsa vs. Vesse.
Kuressaare spordikeskuses Saare maakonna meistrivõistlused võrkpallis: kl 19 finaali 1. mäng, Silveston vs. Kaarma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)