Kudjape ümberlaadimisjaam võtab Kaarma valla elanikelt jäätmeid vastu soodushinnaga (2)

Nagu eelmiselgi aastal võetakse ka 2012. a kevadkoristuste perioodil koostöös OÜ-ga Kudjape Ümberlaadimisjaam Kaarma valla elanikelt Kudjape alevikus asuvas Kudjape jäätmejaamas suuremõõtmelisi ja tavajäätmeid vastu soodushinnaga.

Koristustööde käigus tekkivaid jäätmeid saavad Kaarma valla registris olevad elanikud ära anda 50% soodsama hinnaga kahel päeval: 28. aprillil ja 5. mail kell 10–18. Maksimaalne kogus ühe majapidamise kohta on kuni 300 kg (suurematele kogustele kehtib soodustus vaid 300 kg ulatuses). Kuna elanikele tehtava soodustuse eest tasub kohalik omavalitsus oma eelarvest, on piiratud ka elanikelt vastu võetav üldkogus – kokku saab see olla maksimaalselt 60 tonni (30 tonni kummalgi nädalavahetusel).
Kudjape jäätmekeskuses on segaolmejäätmete vastuvõtu tavahind 114,65 eurot tonn, soodushinnaga vastuvõtu päevadel saavad valla elanikud segaolmejäätmeid ära anda hinnaga 57,33 eurot tonn.

Soodushinnaga võetakse vastu tavajäätmeid: näiteks tekstiilijäätmeid, suurjäätmeid, mööblit, vanametalli, haljastusjäätmeid, ehitus-lammutusprahti jne. Komplektsed elektroonikaromud ja rehvid (4 tk äraandja kohta) võetakse vastu tasuta. Ohtlikele jäätmetele kehtivad tavapärased vastuvõtutingimused. Äraantud jäätmete eest saab kohapeal tasuda vaid sularahas.
Kevadise koristuse ja suurpuhastuse ajaks on võimalik tellida OÜ-lt Prügimees vajadusel ka suuremaid või lisakonteinereid ja suur- või muude jäätmete ühekordseks äraveoks autotransporti. Tellimusi võtab vastu klienditeenindaja telefonil 45 31 603.
Jäätmete ühekordsel äravedamisel ja konteinerite tellimisel kehtivad teenuste tavahinnad.
Täiendav info Kaarma vallavalitsusest tel 45 20 468 või kairi@kaarma.ee.

Kairi Niit

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 82 korda, sh täna 1)