Huvikeskus ootab noori suvel malevasse (1)

Kuressaare noorte huvikeskus korraldab käesoleval suvel taas töömaleva, kuhu on taskuraha teenima ja aega veetma oodatud poolsada noort.

Noortele pakuvad tööd nii linna allasutused kui ka 15 ettevõtet, näiteks Kuressaare muusikakool, E-Laube, Kuressaare Campus, Kuressaare haigla, Kuressaare Spordibaasid.
“Haiglaga oleme saanud kokkuleppele, et seal saaksid noored teha remondi- ja koristustöid,” rääkis projekti läbiviija ja töömaleva juhataja, huvikeskuse direktori kt Taniel Vares.
Töömaleva eesmärk on anda 12–18-aastastele noortele võimalus omandada eluks vajalikke kogemusi praktiliste tegemiste ja silmaringi laiendamise kaudu, samuti saavad nad endale taskuraha teenida (tunnitasu 1,90 eurot).

Malev tegutseb Kuressaare linnas ja selle lähiümbruses, lõpulaager korraldatakse Kaarma vallas. 29.–30. juunil on kavas tutvumislaager, seitsmepäevane töömalev ise kestab aga 2.–6. juulini.
Osalejate arvuks on kavandatud 48 noort, kelle tegevust koordineerib kolm juhendajat. Laagripäeva esimesed neli tundi kell 9–13 on mõeldud töötegemiseks, pärast tunnist lõunat algab vaba aeg. Maleva osalustasu (2 eurot) eest saavad malevlased iga päev sooja sööki.
Malevasse saab end kirja panna juuni algupoolel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 220 korda, sh täna 1)