Kuressaarel on lootust saada 100-kohaline kinosaal (14)

Kuressaare võib juba aasta pärast saada korraliku kaasaegse kinosaali. Just sellise ettepanekuga on linnavalitsuse poole pöördunud Grand Rose SPA juhatuse liikmed Lembit Soe ja Kalle Kuusik.

Lembit Soe kinnitas Saarte Häälele, et plaan rajada Komandandi 10 kinnistule korralik seminariruum/kinosaal on tõsine. Esialgse kava kohaselt võiks umbes 100-kohaline saal olla varustatud kaasaegse digiaparatuuriga filmide näitamiseks.
Nii seminariruumi kui ka kinosaali funktsiooni täitvana kujuneb saal loodetavasti ka majanduslikult tasuvaks hoida. Lisaks võiks kavandatavas hoones olla paarkümmend hotellituba ja hoone kõrval avalik parkla.
Esialgu on tegemist vaid plaaniga, sest esimene kokkusaamine ettepaneku arutamiseks saab linnavalitsuse ja Grand Rose SPA juhatuse liikmete osalusel teoks eeloleval esmaspäeval.

Lembit Soe lisas, et võimaliku investeeringu suurusest on veel vara rääkida – kõik sõltub hoonestusõiguse tingimustest ja üsna palju saab selgeks alles projekteerimise käigus.
Komandandi 10 asuv krunt ja Tallinna tänava äärne Grand Rose SPA kinnistu piirnevad teineteisega kvartali sees ja moodustaksid koos ühise seotud kompleksi.
Seni on Kuressaares filme näidatud Diva ööklubi ruumis. Möödunud aastast on digitaliseeritud filmide näitamiseks vajalik aparatuur olemas ka Kuressaare Linnateatris.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 103 korda, sh täna 1)