Kuhu minna

NELJAPÄEV, 22. märts

KINO
Divas kl 18 seiklusfilm “Sõjaratsu”. Alla 12-a keelatud.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse II korrusel 30. aprillini Soome lasteraamatute illustratsioonid “Tuhat metsamuinasjuttu” (Soome Instituut). Avatud: E–R kl 10–19; L kl 10–16.

Kuressaare Raegaleriis 28. aprillini “2E. Eduard Wiiralt ja Evald Okas – eesti graafika suurkujud”. Avatud T–R kl 10–17; L kl 10–15. Sissepääs tasuta.

Kuressaare kultuurikeskuse saalis 30. märtsini “Aastaring”. Käsitööseltsi Lapimoorid lapitehnikas tööd. Avatud E–R kl 10–19; L kl 10–16. Näitus on avatud ürituste vahelisel ajal.

Ajamaja galeriis 5. maini Helve-Reet Ree õlimaalid. Avatud E–R kl 8–18; L kl 8–16.

Kuressaare linnuse keldrikorruse näitusesaalis ja peakorrusel näitus “Made in Saaremaa”. Näitus on avatud kl 11–18.

Angla pärandkultuurikeskuses “Pildikesi Karja kihelkonnast”. Püsiväljapanek Saaremaa muuseumilt.

REEDE, 23. märts

KINO
Kuressaare Linnateatri teatrikinos kl 18 “Potsu Trumm”. Režissöör Arne Toonen, Holland 2010. Potsu Trumm on lõbus ja siiras poiss, aga pisut ümarake. Tema muretu elu teeb kannapöörde, kui isa uue restorani avab ja kogu pere peab ära kolima. Uues kohas ei ela aga ühtegi paksu inimest. Potsu armub linna kõige saledamasse tüdrukusse Kirkesse, kelle südame võitmiseks peab ta kogu jõu ja kavaluse mängu panema.

Tornimäe rahvamajas kl 19 lastefilm “Rio”.

TANTS
Divas Kevadmöll. DJ Peeter Kukk ja DJ Kallaste.

Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper.

Luciferis DJ Sander Loel.

Club Privilege’is laval special sexy black “Dance Off”, mille võitjale on kelmikad ja meelierutavad auhinnad välja pannud Eesti suurim erootikakaubamaja Hotlips.ee. DJ Aiza.

SPORT
Hellamaa külakeskuses kl 19.30 Muhumaa külade mälumäng. Lisainfo: Kalev Kütt, tel 50 65 161.

Vanalinna koolis Saaremaa meeste võrkpallimeistrivõistlused: kl 18.30 Kaarma vs. Vanalinna KSK.


TULEKUL

24. märtsil Auriga keskuses II info- ja tööminimess

Kuressaare noorte huvikeskus korraldab koostöös töötukassaga sel laupäeval kl 12 Auriga keskuses II info- ja tööminimessi, kuhu on oodatud kõik, kellel on soov leida suveks tööd.

Kohale tuleb ka EURES, kes annab ülevaate, millised on vabad töökohad Euroopas, ning pakub igakülgset infot ja abi neile, kel on soov rohkem teada saada töötamisvõimalustest välisriigis.
Messi eesmärk on aidata tööd otsivaid inimesi ning kindlasti annab mess seal osalevatele ettevõtjatele võimaluse kohe tutvuda potentsiaalsete töötajatega. Vabasid töökohti on üritusel pakkuda rohkem kui 50. Oma kollektiivi ootavad täiendust John Bull, Sadhu, Kuursaal, GO SPA, Roomassaare kohvik, Rannakohvik, Pritsumaja, Jahta, La Perla, Saarepuhkus, Kessu kohvik jt. Lisaks jagavad informatsiooni töötukassa, Euroopa Noored, Saaremaa noorte infokeskus, Saaremaa õppekeskus, Kuressaare ametikool jt.

Palume kõigil huvilistel, kel on tõsine soov suveks tööd leida, kaasa võtta korrektne CV. Juhul kui see puudub, on kohapeal täitmiseks ankeet.
Annika VäälmaÜLESKUTSE

Märtsi Moesula kutsub noori osalema

Laupäeval, 31. märtsil kl 11 toimub Saaremaa kunstistuudios noorte moeüritus Märtsi Moesula. Üritusest oodatakse aktiivselt osa võtma kõiki noori, kellel on näidata oma moeloomingut, juba moelavadel esitatud kollektsioone ja aksessuaare. Toimuvad moelaat, moekollektsioonide esitlused, moejooniste näitus ja kolm ehete töötuba.
Noortel, kes tahavad oma loomingut esitleda, võtta ühendust Saaremaa kunstistuudioga Lossi tn 5.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)