Säästumarketi taarapunkt on üle koormatud (12)

Saarte Hääle toimetusse jõudsid nurinad sellest, et Kuressaare Kihelkonna mnt Säästumarketi taarapunkti töö venib.

„Korraga saab sinna väga vähe pudeleid anda, tekivad järjekorrad. Töötajad ei jõua masinat piisavalt kiiresti tühjendada, kuna samal ajal on neil tarvis poes müüa,“ tuli kaebus anonüümseks jääda soovinud inimeselt.
Rimi Eesti Food AS-i kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats ütles, et Kihelkonna mnt Säästumarketi taarapunkti tegevust toetas varem vahetus läheduses Pikal tänaval asunud taarapunkt.
“See suleti aga hiljuti ning meieni see info paraku kohe ei jõudnud,” selgitas ta. Batsi sõnul oli see ilmselt põhjuseks, miks äraantava taara mahud kasvasid möödunud nädalavahetusel rohkem kui 100%.
Tema sõnul on nad tulevaks nädalavahetuseks töötajate graafikut muutunud selliselt, et tagada inimene, kes vastutab pidevalt taarapunkti hoolduse eest. “Kui taaramahud peaksid jääma samaks ning Pika tänava taarapunkt jääbki suletuks, siis mõtleme edasistele plaanidele, et lisamahud ei muutuks enam probleemiks,” sõnas Bats.

AS-ile Saare Rand kuuluva Pika tänava taarapunkti telefoninumbrilt vastas eile tõrges meeshääl, et taarapunkt on kinni vähemalt 10. märtsini.
“Mis seal ikka, poed on ju ka vahel kinni. Pole mõtet sellest praegu kirjutada, räägime pärast 10. märtsi ja siis kirjutage. Kui lahendame probleemid, siis teeme lahti. Kui ei lahenda, siis ei tee,” rääkis mees. Tema kinnitusel on praegu suletud ka Ida-Niidus asuv taarapunkt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 89 korda, sh täna 1)