Laanetit puksitakse Keskerakonnast välja (21)

Järgmisel teisipäeval hakkab Keskerakonna aukohus arutama ühe erakonnaliikme pöördumist, milles palutakse kaaluda Keskerakonna siseopositsiooni liikmete Kalle Laaneti ja Rainer Vakra sobivust erakonna liikmeks, vahendab Postimees.ee.

Vakra ja Laaneti küsimuses aukohtu poole pöördunud Gleeri Paur on Keskerakonna Tartumaa piirkonna juhatuse liige. Ta süüdistab Kalle Laanetit kriitikanoolte tulistamises erakonna juhtimise pihta. Pauri sõnul on Laaneti poolt erinevates intervjuudes öeldu Keskerakonna mainet kahjustav. “Kas me peame oma erakonnakaaslaste solvamise suhtes olema tolerantsed? Erudeeritud ja arvestatava poliitilise tegevtaustaga tegijatelt oskaksin oodata solvanguid kõige vähem. Makstav hind erakonna jaoks üldsuse silmis on liiga kõrge. Mis on hind, mis paneb erakonna juhtpoliitikuid nii kallutatud otsuseid langetama ja sõnumeid edastama? Arvan, et pole kõige mõistlikum peretülidega tänavale minna! Mõistlikum oleks ehk hoopis tülinorijad eemaldada!” kirjutab Paur.
Erakonna aukohtule avalduse teinud Gleeri Paur oli Postimehele avaldust kommenteerides napisõnaline, kinnitades, et tegu on erakonnasisese probleemiga. Ta märkis ainult, et selle põhjuseks on Kalle Laaneti väljaütlemised ajakirjanduses.
Kalle Laanet sõnas Saarte Häälele kommentaariks, et temal pole selle peale mitte midagi öelda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)