Orissaare vald saatis tarmukamad ooperisse (9)

Möödunud kolmapäeval tänas Orissaare vallavalitsus vabariigi aastapäevale pühendatud kontsertaktusel tublimaid tegijaid valla tänukirjaga, millega kaasnesid ka ooperipäevade piletid.

Valla tänukirja koos ooperipäevade piletitega pälvisid: suurepärase rahvatantsualase tegevuse eest 15 aastat lasterühma Viirelind juhendanud Anne Keerd; pikaajalise kultuuritöö toetamise eest Orissaare kultuurimajas Kat-rin Kand; suurepärase töö eest 10 aastat Orissaare kultuurimajas ringijuhina tegutsenud Eve Kuningas; näitemängualase tegevuse taaskäivitamise ja suurepäraste suveetenduste lavastamise eest Ellen Teemus; Orissaare gümnaasiumi õppetöö väga hea korraldamise eest Signe Söömer; Orissaare gümnaasiumi MO teatri tulemusliku juhtimise eest ning saavutuste eest nii maakondlikel kui ka vabariiklikel konkurssidel Mare Noot; etlejate väga hea ettevalmistamise eest esinemiseks maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel Maret Aardam; silmapaistvate töötulemuste eest ja edukuse eest maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel Karlis Saar; seoses 50. sünnipäevaga valla pearaamatupidaja aastast 2003 Lilja Koppel; Orissaare ajaloo jäädvustamise ja Orissaare ajalootoimkonna asutamise eest Gustav Kutsar ning pikaajaliste teenete eest Orissaare kiirabis ja seoses 60. sünnipäevaga Ingrid Holm.
Orissaare vald annab igal aastal välja ka kultuuri- ja spordipreemia (ühel aastal kultuurisõbralikule perekonnale ja teisel aastal spordisõbralikule perekonnale) ning seekordse kultuuripreemia pälvis perekond Anne Keerd ja Virgo Vinkel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)