Kaitseliit tunnustas riigi sünnipäeval tublimaid (2)

Kaitseliit tunnustas riigi sünnipäeval tublimaid

AASTA NAISKODUKAITSJA: Kaile Koppel Pihtla jaoskonnast pälvis Saaremaa 2011. aasta naiskodukaitsja tiitli. Foto: Rita Loel

Nagu tavaks saanud, tunnustas Kaitseliit Eesti Vabariigi 94. aastapäeva puhul oma tublimaid vabatahtlikke liikmeid ja ka palgalisi töötegijaid. 24. veebruaril Kaitseliidu Saaremaa maleva staabimajas korraldatud pealik kolonelleitnant Kristjan Moora vastuvõtul anti üle nii sõjaväelised auastmetunnused kui ka aumärgid ja tänukirjad.

Kaitseliidu Saaremaa maleva staabiülemale Kristian Kivimäele andis president kapteni ja vabatahtlikule kompaniipealikule Toomas Kasele lipniku auastme. Veebliks ülendati instruktor Aigor Paas ning seersantideks korrapidajad Tõnu Mikk ja Andrus Niit. Nooremseersandi auastme sai Vaikko Lemba.
Kaitseväe teeneterist annetati maleva pealikule Kristjan Moorale ja Kaitseliidu teenetemedali I klassi kavaleriks sai Meelis Loel, II klassi teenetemedali pälvis Meelis Kahju ja III klassi Tiiu Naagel.
Kaitseliidu Saaremaa maleva rinnamärgi said naiskodukaitsjad Evely Aavik ja Kaile Koppel. Kaile Koppel pälvis ka naiskodukaitse Saaremaa ringkonna tunnustuse, saades Saaremaa 2011. aasta naiskodukaitsja austava tiitli. Kaile Koppeli kaaslased hindavad teda kui sõnapidajat ja aktiivset naiskodukaitsjat, kes on ka siis kohal, kui on öelnud, et ta ei saa tulla.
Kaile Koppel on naiskodukaitsja olnud veidi vähem kui kümme aastat. Viimased kolm neist on ta olnud Saaremaa ringkonna juhatuse liige.
Lisaks auastmetele ja aumärkidele tänati tublisid ka tänukirjade ja kingitustega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 194 korda, sh täna 1)