Angla vastlatrall tõi kokku üle kahesaja huvilise

Laupäeval Angla tuulikumäel esmakordselt toimunud vastlatrall lustliku päevakavaga ning Muhust kohale tulnud taluniku Martin Kivisooga, kellel olid kaasas ehtsad maatõugu hobused, meelitas kohale üle kahesaja huvilise.

“See oli üllatav, et nii palju huvilisi tuli. Me ise arvestasime umbes viiekümnega, aga et tuli üle kahesaja, see oli väga meeldiv ja tore üllatus meile,” lausus Angla tuulikumäe perenaine Anu Noor.
Väga paljud vastlatrallis osalenud andsid Anu Noore sõnul tagasisidet, et eriliseks tegi vastlatralli just saanisõidust saadud emotsioon.
Neleriin Viljus Saaremaa ühisgümnaasiumi 1. klassist ütles Saarte Häälele, et talle meeldis väga hobusega sõita. “Tore oli, eriti meeldis saanisõit.”
Lisaks võimalusele saanidel pärandkultuurikeskuse eest Hollandi tuulikuni kihutada tehti lumeskulptuure. Kuna tänavu on draakoniaasta, siis oli päris palju just lumest draakoneid. Võitjaks kuulutati Andres Jalakase ja Lii Mägi perede ühistöö – suur draakon ja lumememm.

Vastlatralli korraldas Angla toimekas kollektiiv. Trallijatele pakuti hernesuppi, Karja pagariäri vastlakukleid ja Angla oma koduleiba. Vastlatralli toetasid Leisi vallavalitsus ja Angla tuulikumäe arendaja Alver Sagur.
Järgmise üritusena on Anglas tulemas lihavõttenädal koolidele ja peredele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)