Kuhu minna

LAUPÄEV, 25. veebruar

KINO
Diva suletud.

KONTSERT
Arensburg Boutique Hotel & Spa sohvabaaris Muusa kl 20 Margus Vaher ja kitarrist Laur Joamets. Pileti hind 12 eurot. Lisainfo ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee.

ÜRITUS
Angla tuulikumäel kl 12 suur vastlatrall. Sind ootavad vahva reesõit ning palju põnevaid vastlavõistlusi peredele ja sõpruskondadele. Musta draakoni aasta tähistamiseks katsutakse nutikust ja rammu skulptuuride võistluses. Tublidele parimad vastlaauhinnad. Angla koduleiva söömise toas ootab kõiki ahjusoe koduleib, kosutav hernesupp ja vastlakukkel. Osavõtt perele 4 €, lapsele 2 €, täiskasvanule 3 €. Lisainfo tel 51 990 265.

Lõmala sadama külastuskeskuses kl 13 loengusari “Rannaküla ja kalastamine läbi sajandi”. Külla tuleb mereajaloolane Bruno Pao, kes räägib Nõukogude piirivalvest ja kolme mehe põgenemisest Rootsi 1949. aastal. Loengule järgneb kontsert, esinema tuleb Kuressaare muusikakooli ansambel 2+2=5. Avatud on ka rannakalurite ja meresõiduajaloo teemaline väljapanek “Rannakalurite elu-olu”. Pilet 2 €, sooduspilet 1 €, perepilet 5 €. Maksmine ainult sularahas.

Kauplus-salongis Organic Kuressaares Kauba 11 kl 12 meeleolukas rahvustemaatiline õpituba igas vanuses lastele, tasu 3.50 €. Info ja registreerimine telefonil 55 670 107, 51 46 963.

NÄITUS
Kärla põhikoolis Saarte Hääle toimetaja Raul Vinni fotonäitus “Sport. Viis aastat” ja Kärla põhikooli 9. klassi õpilase Katariina Õunpuu fotonäitus “17 värvilist hetke”.

TANTS
Divas Eesti sünnipäeva jätkupidu! Grete Klein live. Eesti kauneim ilmatüdruk astub lavale oma hittidega “Ainuke sa”, “Südasuvel”, “Päike ja tuul” jne. Muusikavaliku eest vastutatavad DJ Peeter Kukk, DJ Mikk Saarela ja DJ Lillimägi. Naistele kl 24-ni sissepääs tasuta. Pilet kl 23 6 €.

Club Privilege’is 1 = 2 ehk Vastuvõtt. Eesti sünnipäevale pühendatud vastuvõtule on oodatud kõik head sõbrad, sest baaris kehtib kogu öö 1 = 2, mis tähendab, et ostad ühe, saad teise tasuta kaasa.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.

Lucifer suletud.

Klubis Ööbik Oh aegu ammuseid… ehk Suur retromöll Ööbikus. Kaheksakümnendad ja üheksakümnendad tulevad taas. Pilet 4 €. Naistele kl 1-ni tasuta sissepääs! Oma lemmiklood postita Ööbiku Facebooki lehele!

Mönusas Villemis teeb tantsumusa Eesti Mees.

SPORT
Kuressaare gümnaasiumis Saaremaa meeste võrkpalli meistrivõistlused: kl 11.30 Kaarma vs. Spordikool.

Karujärve terviseradadel Saaremaa valdade 20. talimängud – suusatamine.
Kuressaare spordikeskuses Saaremaa meistrivõistlused korvpallis: kl 14 Vesse vs. Pihtla.

Kuressaares Garnisoni 16 hoovimajas naiste malemeistrivõistlused. Info tel 56 682 436, Juuno Jalakas.

PÜHAPÄEV, 26. veebruar

KINO
Divas kl 18 seiklusfilm “Võimatu missioon: Variprotokoll”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 12 perespordisarja “Pühapäev spordiga” II etapp. Osalema on oodatud lapsed sünniaastaga 2001 ja nooremad ning lapsevanemad.
Vanemad lapsed võistlevad 60 m jooksus ja kõrgushüppes, nooremad 60 m jooksus ja palliviskes. Lapsevanemad võistlevad kaugushüppes. Igale osalejale kingitus, parimatele auhinnad.

Vanalinna koolis Saaremaa meeste võrkpalli meistrivõistlused: kl 11.30 Vanalinna KSK vs. Kaarma.

Orissaare spordihoones Saaremaa meistrivõistlused korvpallis: kl 18 Orissaare vs. Vesse.

ESMASPÄEV, 27. veebruar

KINO
Divas kl 18 “Võimatu missioon: Variprotokoll”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 13–19 doonoripäev. Oodatud on nii uued kui ka püsidoonorid.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Saare maakonna seenioride meistrivõistlused korvpallis: kl 19 Vesse vs. JK Sarma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)