UUS! Homme toimub Karujärve ääres tervisespordi rekordiüritus

Ürituse eesmärk on kutsuda kõiki Vabariigi aastapäeva tervislikult tähistama ja tutvustada inimestele nende kodukandi terviseradade võimalusi. Saare maakonnas on rekordiüritusena kavas keskpäeval algav suusamatk Karujärve ääres.

Kõigis Eesti maakondades toimuvad terviseradadel põnevad ettevõtmised kogu perele – matkad, suusavõistlused, koolitused, talimängud.

Ürituse korraldaja Jaan Teppani sõnul ootavad tervisesportlasi 24. veebruaril enam kui 80 terviserada üle Eesti, mis on hästi hooldatud ja suures osas ka valgustatud. Osalejate vaevaks jääb vaid kohale tulla ning tund või paar oma päevast tervislikule liikumisele loovutada.

Omapoolse panuse andmiseks rekordi püstitamisse tuleb osalejatel sisestada läbitud kilomeetrid tervisepäevikusse aadressil www.terviserajad.ee või Eesti Terviseradade facebook´i kontol. Suuremates keskustes saab läbitud kilomeetrid kirja panna ka kohapeal.

Kogutud tervisekilomeetrid summeeritakse ning tulemuse teeb SA Eesti Terviserajad teatavaks vabariigi aastapäevale järgneval päeval. Terviseradadel toimuvate tegevuste info leiad aadressil: www.terviserajad.ee/maakera.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)