Arusaamatused arstiga (11)

Ehkki Kuressaare haigla polikliiniku registratuurist öeldi eile, et taastusraviarsti vastuvõtule hetkel ei registreerita, väidab haigla juhtkond vastupidist ja kinnitab, et taastusraviarst on olemas.

Ka Saarte Hääle toimetuse poole pöördunud inimese väitel (nimi on toimetusele teada) ei saanud ta eelmisel reedel end taastusraviarsti vastuvõtule registreerida.
“Registratuuris kehitati õlgu ja öeldi, et nemad ei tea, millal haigla endale taastusraviarsti taas saab ja kes see on.”
Saarte Hääl sai registratuurist teada, et käesoleval nädalal võtab veel vastu arst Anne Pedak, kes seejärel suundub tööle Soome. Teine tohter, Hille Kivi ei tööta praegu isiklikel põhjustel.
Anne Pedak ütles vaid, et on sel nädalal kõik soovijad vastu võtnud ja seega ei saavat küll öelda, et haiglas taastusraviarsti ei ole. Miks ja millal ta Soome läheb ja kas ta jääb osalise tööajaga ka Kuressaare haiglas vastuvõttu tegema, Pedak kommenteerida ei soovinud.
Sihtasutuse Kuressaare Haigla juhatuse esimehe Viktor Sarapuu vastus Saarte Häälele oli väga lühike ja konkreetne: “Kuressaare haiglas on taastusraviarst olemas.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 277 korda, sh täna 1)