Esindusmeeskond andis võidu lõpuminuteil käest

Kolme nädala pärast algavaks meistriliiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare esindusmeeskond oli kontrollmängus FC Puuma vastu viimaste minutiteni Sander Viira väravast juhtimas, ent viimastel minutitel löödud kaks väravat jätsid võidu pealinlastele.

Küllalt võimaluste vaeselt kulgenud avapoolaeg lõppes väravateta viigiga ja õigeks mänguks läks tegelikult alles pärast kohtumise avaväravat, kui FC Kuressaare kapten Sander Viira 1-1 olukorras väravavaht Marten Rimmeliga ei eksinud.
Pärast skoori avamist muutus mäng oluliselt lahtisemaks ja ohtlikke olukordi hakkas ridamisi tekkima mõlema värava all. Liialt vara jala sirgeks lasknud saarlasi karistati matši lõpus aga valusalt, sest 90. minutil lajatas Mark Dubinin kauglöögi otse värava ristnurka ning esimesel lisaminutil jättis võidu Puumale Ian-Erik Valge tabamus.
Järgmised hooajaeelsed sõprusmängud on FC Kuressaare esindusmeeskonnal järgmisel nädalavahetusel, kui reedel ja laupäeval ollakse kahel korral vastamisi Soome tugevuselt kolmanda liiga klubi Tampere Ilvesega. Mõlemad mängud toimuvad Tampere Pirkkahallis.