Paarkümmend saarlast osaleb linnade ja valdade päevadel

Eile Tallinnas Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses alanud VIII linnade ja valdade päevadest võtab Saare maakonnast osa paarkümmend omavalitsustegelast.

“Kokku on osalejaid 1200. See on üle aastate osalejate rekord-registreerimisarv. Väga hea,” ütles Eesti omavalitsuste liidu nõunik Sirje Ludvig, lisades, et need saarlased, kellega ta on rääkinud, on üritusega väga rahul.
Orissaare vallavanem Aar-ne Põlluäär kinnitas Saarte Häälele, et vaieldamatult on aasta tippomavalitsustöötajatele mõeldud üritus väga kasulik.
“Tegelikult saab hästi palju juhtimisvõtteid ja ka igapäevase elu korraldamiseks häid mõtteid,” märkis Põlluäär, lisades, et ta on oma ametisoleku aja jooksul linnade ja valdade päevadel käinud igal aastal.

Põlluäär tähendas, et kuna üritusel on koos praktikud, kes oma kogemusi teistele jagavad, siis on see ettevõtmine selles mõttes hästi vajalik.
Linnade ja valdade päevadest võtavad osa kohalike omavalitsuste juhid, spetsialistid, riigiasutuste ja teiste avalike sektorite ametnikud, sotsiaalpartnerid, poliitikud ja ettevõtjad. Traditsiooniline aasta tippsündmus pakub osalejale võimalusi teadmiste vahetamiseks, hetkeseisu ja perspektiivide analüüsimiseks ning suhtlemiseks kolleegidega üle Eesti. Ürituse raames toimub arvukalt seminare ja diskussioone. Korraldavad Eesti maaomavalitsuste liit, Eesti linnade liit ja Tallinna linnavalitsus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)