Leisi vald kutsub rahvast appi (1)

Leisi valla kodulehel kutsutakse üles toetama Vello Medrit, kes veebruari alguses puhkenud tulekahjus kaotas oma ema ja kodu.

“Eile 75-aastaseks saanud Vello Medri tahab hakata oma maja tasapisi taastama,” ütles Saarte Häälele Leisi valla arendusspetsialist Andres Jalakas, lisades, et maja sai põlengus tugevalt nii tule- kui ka veekahjustusi. Häirekeskus sai 5. veebruaril kell 23.15 teate, et Leisi alevikus Kalda tänaval põleb maja. Päästjate kohale jõudes oli koridor leekides ja maja suitsu täis. Majas olnud Vello Medri sai ise välja ning üritas naabrite sõnul põlengut kustutada. Ta sai põletushaavu ja kiirabi viis ta haiglasse.

Majja sisenenud päästjad leidsid ühest magamistoast voodist vanema hukkunud naise. Tulekahju levis koridorist ka kööki ja pööningule. Tulekahjustusi sai kolmandik majast, ülejäänud ruumid said kuuma-, suitsu- ja veekahjustusi. Majas oli elutoas olemas suitsuandur, mis oli kuumuse tõttu sulanud ja laest alla kukkunud.

Kes soovib tulekahjus kannatanud eaka mehe abistamiseks teha rahalist annetust, saab seda teha Vello Medri arvelduskontole nr 1105381856.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)