AS Saarte Liinid saab suveks uue juhatuse

Seoses juhatuse liikmete lepingute lõppemisega juunis kuulutab AS-i Saarte Liinid nõukogu välja konkursi kahele juhatuse liikme ametikohale.

“Konkursile on oodatud osalema ka praegused juhid ja seda võib kindlasti öelda, et me oleme nende tööga väga rahul,” ütles Saarte Liinide nõukogu esimees Ain Tatter. “Saarte Liinid on meie valitsusalal üks suuremaid eeskujusid, kes väga efektiivselt suutis Euroopa Liidu raha kasutada,” märkis ta.
Lisaks juhatuse liikmete valimisele toimub ka struktuurireform. Juhatuse liikmete arvu vähendatakse kolmelt kahele. Alles jääb majanduse ja ehituse pool, üldjuhti enam vajalikuks ei peeta.

Saarte Liinide juhatuse esimees Ants Tammleht eile õhtupoolikul oma kavatsusi seoses konkursiga veel ei avanud, kuid kinnitas, et plaanid on olemas.
Ettevõtte finantsjuht ja juhatuse liige Villu Vatsfeld kavatseb kandideerida ka uude juhatusse. “Leian, et selles ettevõttes on veel tegemata töid, ja mul on nägemus, kuidas ettevõte peaks arenema,” lausus ta.
Ettevõtte kolmas juhatuse liige on Peeter Oopkaup, kelle õlul oli sadamate rekonstrueerimiseks läbi viidud EL-i projektide juhtimine.
Kandideerijatel tuleb avaldus esitada 15. märtsiks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)