Noortekeskus lustis lumes (7)

Noortekeskus lustis lumes

 

Eile pärastlõunal, kõige tihedama lumesaju ajal avanes Kuressaare kultuurikeskuse ees kummaline vaatepilt – otse maja ette oli valmis seatud pingpongilaud ja selle kõrvale istujate ootel diivan. Laua äärde mängima ja vahelduseks sooja kakaod rüüpama astus iga natukese aja tagant mõni uudishimulik õpilane.

Ajutise vabaõhu noortekeskuse juures askeldanud Kuressaare noorte huvikeskuse noorsootöötaja Marjana Luisti sõnul tuldi otse tänavale selleks, et end noortele meelde tuletada. “Tahtsime näidata, et me oleme endiselt täiesti olemas, ning kui siin on neil praegu natukene keeruline mängida – lumi sajab ja külm on –, siis noortekeskuses on meil mõnus soe,” selgitas ta. Luisti kinnitusel ei peljanud Kuressaare noored pingpongilauale ligi astuda ning keegi ei öelnud ära ka soojast kakaost.

Pildile jäid suures pinksimänguhoos tuult ja lund trotsivad Karola Truumeel (vasakul) ja Karoliina Rahnel, kes tunnistasid ausalt, et pole juba ammu pingpongi mänginud, kuid proovida võib sellele vaatamata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)