Leisi kool valis aasta tegijad (4)

“No see oli küll suur üllatus! Ja meeldiv muidugi,” tunnistas tänavu Leisi keskkooli aasta tegija tiitliga pärjatud koolisöökla kokk Inge Lõhmus. “Ma ei saa praegu rohkem rääkida, lapsed tulevad kohe sööma.” Inge on selles koolis töötanud kokatädina 40 aastat.

Kooli direktori Tõnu Erini sõnul on Inge tegija tiitlit igati väärt, sest vaaritab lastele toitu, mis on vägagi tipp-topp. “Ta on koolis väga populaarne, lapsed austavad teda.”
Aasta õpilaseks sai tänavu 11. klassi noormees Rander Süld, kes õpib ainult viitele, on aineolümpiaadilt toonud kooli auhinnalisi kohti ja on ilmselt aasta pärast üks kuldmedali kandidaate. See Mujaste küla poiss on ka kooli õpilasesinduse president ja muide nii pikk, et tseremoonial pidi kooli direktor Erin tema autasustamiseks tooli peale ronima. Lastel nalja kui palju!

Kooli kõige sportlikumat, arukamat, sõbralikumat, andekamat, toimekamat ja tujutõstvamat õpilast valiti Leisi keskkoolis juba kaheksandat korda. Igas kategoorias kaks õpilast: üks põhikooli osast, teine keskkoolist. Galaõhtul, mida selles koolis juba aasta algusest alati kangesti oodatakse, said kõik tiitlivõitjad ette aasta tegija kauni põlle.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)