Valimised Venemaal ja miljardäri manöövrid

Valimised Venemaal ja miljardäri manöövrid

SPORTLIK: Üle kahe meetri pikk Mihhail Prohhorov on heas füüsilises vormis. See pilt on tehtud läinud aasta oktoobris New Yorgis. Mõned aastad varem oli ta ostnud Ameerika kossuklubi New Jersey Nets. Foto: internet

Mihhail Prohhorov, kes on Venemaa rikkurite nimekirjas kolmandal kohal, on langetanud otsuse kandideerida märtsi alguses presidendi ametikohale. Avalikkusele on see mees tuntud playboy imago poolest, veel torkab silma tema kalduvus eneseimetlusele. Kas temast võib saada tõsiselt võetav konkurent Vladimir Putinile? Või on ta vaid lihtlabane marionett?

Välismaa lehed kirjutavad, et on olemas tegevusvaldkonnad, kus Prohhorov, kelle varanduse suuruseks hindab ajakiri Forbes 13 miljardit eurot, omab suuremat kogemust kui Venemaa poliitikas. Nimelt meeldivat talle üliväga demonstreerida oma suurepärast füüsilist vormi ja sportlikkust – tema hobide hulka kuuluvad näiteks koptersuusatamine (ingl k heliskiing) ja kikkpoks. Mõned aastad tagasi omandas alumiiniumiäriga ootamatult väga jõukaks saanud mees aga Ameerika korvpalliklubi New Jersey Nets.

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest. Telli leht siit.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)