Kuressaarde tuleb lastekeskus (1)

Kuressaarde tuleb lähiajal uus Minni-Manni lastekeskus, mis pakub mudilastele tulevikus nii päeva-, õhtu- kui ka ööhoiu võimalust.

“Plaan on olemas ja siht silme ees, kuid asukoht on veel lahtine,” ütles mittetulundusühingu Minni-Manni Lastekeskus asutaja Helen Vatsfeldt.
Minni-Manni lastekeskus hakkab tegelema lastehoidmisega ning vanematel on võimalus oma võsukesi hoidja hoolde jätta kella kaheksast hommikul kuni seitsmeni õhtul või kuni lapsevanemal tööpäev läbi saab.
Lastehoiuteenus on mõeldud kuni nelja-aastastele lastele, keda vanemad ei taha kohe suurde lasteaeda panna või kes ei ole soovitud ajaks lasteaiakohta saanud.

Inimesed, kes lapsehoidjaina tööle asuvad, on olemas – lapsehoidja kutsetunnistus on Helen Vatsfeldtil endal ja teda abistab aastatepikkuse kogemusega kasvataja, kes on praegugi lasteaias tööl.
“Kui kellelgi on rendile anda lapsesõbralikus kohas tühjalt seisev eramaja, millel on hoov, siis oleksime väga tänulikud,” ütles Vatsfeldt, lisades, et temaga saab kontakti meiliaadressil helen.vatsfeldt@gmail.com või Saarte Hääle toimetuse kaudu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 154 korda, sh täna 1)