Kaarma noored üllitasid kalendri 11 kuuga (1)

Kaarma noored üllitasid kalendri 11 kuuga

 

Kaarma avatud noortekeskus andis välja kalendri, mis on kokku pandud viimase viie aasta noorteüritustel tehtud fotodest.

Kõige värskem neist ehib veebruarikuud, fotol on jäädvustatud emotsionaalne hetk Aste ja Kaarma kodutütarde jaanuarikuiselt pidulikult aktuselt.
Kalendris on pilte näiteks noortevahetusest Norras, õpilasmalevast, jüriöö ööorienteerumisest ja suvelaagritest. Üritustel tehtud fotosid on viie aasta jooksul kogunenud paari tuhande ringis, seepärast kujunes paarikümne foto väljavalimine üsna keeruliseks.

Ain Varese abil, kes kalendri kujundas, valisime lõpuks tosin pilti välja. Muide, kalender on väikse “kiiksuga”, selles pole nimelt jaanuarikuud. Kuna kalendri tegemine lükkus veebruari algusse, siis pidasime mõttekaks jaanuar välja jätta. Aga las ta siis ollagi selline teistmoodi!
Kaarma avatud noortekeskuselt saavad selle kalendri saabuva sõbrapäeva puhul kingituseks kõik need, kellega meil on olnud rõõm koos töötada ja kes on valla noori aidanud oma teadmiste ja oskustega. Kalendri omanikeks saavad ka need tublid noored, kes on aktiivselt meie üritustel osalenud.

Ilme Õunapuu

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)