Ministeerium tunnustas Saarte Hääle kultuurisõbralikkust (3)

Ministeerium tunnustas Saarte Hääle kultuurisõbralikkust

Tänukirja andis Saarte Hääle vastutavale väljaandjale Gunnar Siinerile üle kultuuriminister Rein Lang.
Autor: Mari Nurk

Esmakordselt toimunud tänuvastuvõtule kutsuti eile 110 ettevõtet, kes on silma paistnud kultuuri toetamisega. Teiste seas tunnustati ka saarlaste päevalehte Saarte Hääl.

Tallinnas Eesti nuku- ja noorsooteatris toimunud tseremoonial tänukirja vastu võtmas käinud Saarte Hääle vastutava väljaandja Gunnar Siineri sõnul on see kahtlemata meeldiv tunnustus kõigile, kes igapäevaselt ajalehe väljaandmisega tegelevad. Kultuurisündmusi on Saarte Hääl toetanud viis aastat ning Siineri sõnul jätkatakse sellega kindlasti ka edaspidi.
Niisamuti jätkab Gunnar Siineri kinnitusel kultuuri toetamist ka Kadi raadio, mille tegevdirektor ta on. “Raadio saab sel aastal 20-aastaseks ning algusest peale on ikka kultuuri toetatud,” tõdes ta.

Kultuuriministeerium tunnustas Saaremaalt ka Tuule Gruppi, mille omanik Vjatšeslav Leedo tõdes, et kõike, mis annab saarlaste elule n-ö parema kvaliteedi, tuleb toetada. Mida rohkem üritusi toetada, seda rohkem neid Leedo sõnul külastatakse ning seda rohkem turgutavad need ka siinset majandust. “See ei ole heategevus, see on kaalutletud otsus,” naljatas ta. Kultuurisõbralikena tunnustati Saare maakonnast ka Saaremaa tarbijate ühistut, Saaremaa Spa Hotelle ning OÜ-d Saar Music. Lisaks kuulusid tunnustatute hulka saarlased Kaido Kaare AS-i Chocolate Factory juhina, Ivo Kõvamees AS-ist Avision, Priit Jõgi AS-ist Trio LSL ja Jaano Vink Nordecon AS-ist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)