Noorteinfo kolib Facebooki (2)

24. jaanuaril võttis grupp Kuressaare noori kätte ja lõi Saaremaa kohaliku info liikumise edendamiseks Facebooki lehekülje.

Tegemist on paljudele juba tuntud Saaremaa noorte infoportaali (SNIP) edasiarendusega. Tänaseks on Facebooki lehekülg kogunud ligi sada “laikijat”.

Selleks, et info noorte ürituste ja toimetuste kohta piisavalt kiiresti liiguks, on ohjad enda kätte haaranud grupp noori, kes ühisel nõul toimetab suhtlusvõrgustiku Facebook vahendusel info liikumist, laadides sinna üles pildimaterjali, andes välkteadete vahendusel teada kõigest, mis üht keskmist Saaremaa noort võiks huvitada.

Projekti alustalad on mõni aeg tagasi toimunud “Osaluskohvik”, kus mitmete mõttelõngade ristumispunktides toimus äkiline välgatus, mis nüüdseks ongi siis jõudnud ilmavalguse kätte kui Saaremaa noorte infoportaal Facebookis. Portaal eksisteeris küll juba varem ning praegugi saab veel sellelt veebisaidilt (www.snip.ee) mitmesugust informatsiooni. Loomulikult on huvilistel noortel alati võimalik ka tiimiga ühendust võtta – aktiivsetest noortest on alati puudus!

Kaspar Viilup

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)