Eksootiliste taimede kasvataja sai kirjastuslepingu (1)

Eksootiliste taimede kasvataja sai kirjastuslepingu

EKSOOTIKAAGRONOOM: Heli Kuusk oma banaanitaime niisutamas. Foto: Tõnu Veldre

Valjalas elav ning eksootiliste puu- ja köögiviljade kasvatamisega tegelev Heli Kuusk sai kirjastuselt Estada pakkumise osaleda kevadel ilmuva raamatu kirjutamises.

“Mina räägin raamatus taimedest ja eksootilistest viljadest, mida kasvatan,” ütles Heli Kuusk. “Nagu ma aru saan, ei sünni raamat vaid minu hobist, seal on ka teisi osalisi, kes samuti sarnase asjaga tegelevad.”
Heli Kuuse sõnul on Estada Kirjastus OÜ esindaja temaga mitmel korral vestelnud ning raamat sünnibki tulevaks kevadeks just sedamoodi, et toimetaja korrastab Heli Kuuse räägitu kirjasõnaks.

“Mulle tuli see pakkumine tõelise üllatusena ja algul olin pisut ehmunudki,” rääkis Heli Kuusk. “Seni on jutt olnud, et raamat ilmub märtsis, kuid täpsemalt teab muidugi kirjastaja.”
Estada kirjastusest öeldi, et Heli Kuuse hobi kirjeldav peatükk moodustab osa varsti trükivalgust nägevast raamatust.
“Jube vahva on, et selliseid inimesi Eestis leidub,” öeldi kirjastusest. “Kirjastuslepingu oleme Heli Kuusega sõlminud ja tema suur pluss on see, et ta tunneb oma ala läbi ja lõhki. Raamatu ilmumisaega ei saa praegu veel täpselt öelda, kuid see saab teoks lähitulevikus.”

Loe pikemalt laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl siit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 278 korda, sh täna 1)