Merinvest pälvis ettevõtjate kuldmärgi (2)

Alles mõne nädala eest Saaremaa aasta ettevõtteks tunnistatud OÜ Merinvest sai veel ühe olulise tunnustuse – Eesti väike- ja keskmiste ettevõtjate assotsiatsiooni (EVEA) kuldmärgi.

Kuldmärki eile Tallinnas Õpetajate majas toimunud EVEA aastaüritusel vastu võtmas käinud Merinvesti tegevdirektor Aivar Rand tõdes Saarte Häälega rääkides, et ju on nad selle tunnustuse siis kuidagi ära teeninud, kui see neile määrati.
“Eks me tee oma tööd lihtsalt,” ei osanud Rand midagi rohkemat esile tõsta, mille eest neile kuldmärk anti.

EVEA president Marina Kaas ütles Saarte Häälele, et kuldmärgi väljaandmine on neil väga vana traditsioon. Kaasi sõnul on kuldmärk mõeldud EVEA kauaaegsete liikmete, toetajate ja töötajate tunnustamiseks. “Nii palju kui mina tean, siis Merinvest on meie liige olnud viimased viis aastat ja see ongi selline periood, mida loeme pikaajaliseks liikmelisuseks ja näeme, et selle eest peaks ettevõtjat ikkagi tunnustama,” selgitas Kaas.

Marina Kaasi sõnul väärib eriti tunnustamist see, et Merinvest ei vandunud majanduskriisi ajal alla, samas kui väga paljud viitasid suurtele raskustele ning leidsid, et EVEA liikmemaksugi on keeruline tasuda. “Tahame tunnustada ettevõtjaid, kes järjekindlalt usuvad, et n-ö koostegemine ja oma hääle kasutamine on ettevõtluskeskkonnas oluline. Mida rohkem meid koos on, seda parem on ettevõtluskeskkond tegelikult just väikestele ja keskmistele ettevõtetele,” leidis EVEA president.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)