Lionsid tantsisid ratastoolikiigele tee lahti

Korraldanud koostöös Kuressaare Kultuurivaraga heategevusliku tantsuõhtu, korjas Lions-klubi Kuressaare ratastoolikiige soetamiseks üle 600 euro.

Läinud laupäeval Kuressaare kultuurikeskuses peetud tantsuõhtu oli klubi presidendi Marko Mägi sõnul rahuldava publikuga. Kui väga hea tulemus olnuks 100 inimest, siis 90 oli Mägi sõnul täpselt paras ports. “Need, kes kohal olid, said kindlasti suurepärase elamuse. Pühapäeval telefon helises üsna vahetpidamata ja tänati,” ütles Mägi Kadi raadio “Keskpäevatunnis”.

Tantsulugusid pakkus üritusel Airi Allvee bänd, lisaks esinesid Teele Viira ja Kusti Lemba ning lionsitest endist ja nende abikaasadest kokku pandud segakoor. Rahakogumiseks korraldati heategevuslik oksjon. Marko Mägi sõnul oli oksjoni tulu 585 eurot, millele lisandub ka rahakogumiskeradesse poetatu. Oksjoni kuumim artikkel oli kunstnik Ain Varese taies, mis teenis ratastoolikiige heaks koguni 275 eurot.

Mägi kinnitusel oli heategevuslik tantsuõhtu esimene samm, et puudega lapsed saaksid Kuressaare linnas ratastooliga kiikumise võimaluse. “Usun, et aastal 2013 on see kiik olemas,” sõnas Mägi ja lisas, et juba on lionsitega ühendust võtnud mitu firmat, kes on avaldanud huvi kiike ehitada ja projektile ka omalt poolt õla alla panna.
Ratastoolikiige heaks läheb ka Kuressaare Rae poes asuva rahakogumiskera sisu. “Iga suur asi saab alguse pisikestest,” ütles Marko Mägi, lisades, et miks ei võiks poeskäijad oma tagasisaadud sente näiteks rahakerasse poetada. Iga sent on abiks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)