Kuhu minna

LAUPÄEV, 21. jaanuar

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 heategevuslik tantsuõhtu Airi Allvee ja New Murphy Band’iga. Toimub ka Kuressaare Lions-klubi heategevuslik oksjon, mille tuluga toetatakse ratastoolikiige rajamist Kuressaarde. Tantsuõhtul astuvad üles Teele Viira ja Kusti Lemba ning LC Kuressaare segakoor. Piletid hinnaga 10 € müügil Kuressaare kultuurikeskuses ja teistes Piletilevi müügipunktides.
Kuressaare Linnateatris kl 19 Saaremaa Rahvateatri menuõhtu. Sellel aastal saab Saaremaa Rahvateater 49 aastat vanaks. Programm algab suures saalis laval ja jätkub mõnusa meluga teatri valges saalis. Esinejateks loomulikult Saaremaa Rahvateatri näitlejad, aga tulla on lubanud ka need, kes juba enam ei ole “harrastajad”, vaid tõsised tegijad. Kindlasti esineb tantsutrupp Gameela ja… aga see olgu juba üllatus. Teenindab kohvik Remark ja kulutused on iga kulutaja oma tasku järgi. Samas on teil ka võimalik rahvateatrit toetada, ja seda oma südametunnistuse, soovi ja võimaluse järgi. Olete oodatud, kõik! See üritus ei ole ainult rahvateatri liikmetele, see on kõigile, kes rahvateatrist hoolivad.
Orissaares maakondlik naisrühmade päev: kl 13 treening spordihoones; kl 16 kontsert ja võistutantsimine. Publik on oodatud vaatama ja kaasa elama! Info tel 45 45 160, Anu.
Kuressaare Siioni kirikus kl 18 Tõnis Mägi ja Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”. Täispilet 7 €, sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 5 €. Alla 7-a lastele ja invaliididele tasuta.

TANTS
Divas Just dance. Tule osale hüper-supertantsuvõistlusel! Tantsusammud näitavad ette Diva tüdrukud. DJ Peeter Kukk. Naised tasuta kuni kl 1. Pilet kl 23-st 5 €. Facebookis ürituse attending list’iga liitujatele sissepääs 3 € kogu öö! List läheb lukku peopäeval kl 22.30.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper.
Klubis Privilege Ladies night by Privilege. Armsad naised! Sel õhtul esimene tund ainult teile! Sest… südaööni saate sisse ainult teie. Tasuta! Alates südaööst on uksed avatud kõigile! Pilet 3,5 €. Facebooki attend list 2 €, naistele kogu öö 2 €.
Lucifer suletud.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Klubis Ööbik Talviselt hitine Ööbik. Kõige vingemad hitid paneb ritta DJ Sander Loel. Pilet 3 €, naistele kl 1-ni tasuta sissepääs.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Kuressaare linna tervise-spordisari “Liikudes tervemaks 2012” II etapp: kl 11–13 siseorienteerumine.
Kuressaare lauatenniseklubi Tops mängusaalides (Marientali tee 27) XIV Kuressaare LTK Tops lahtised uusaastaturniirid lauatennises. Kavas on meesüksikmäng (algus kl 11) ja meespaarismäng (algus kl 16). Osavõtumaks. Lähem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.
Orissaare spordihoones Orissaare lahtised meistrivõistlused kergejõustikus. Lisainfo tel 51 38 708, Kaire Nurja.
Kuressaare spordikeskuses Eesti II liiga saalijalgpalli meistrivõistlused: kl 18 FC Taritu vs. SK Augur Enemat II.
Kuressaare gümnaasiumis Saaremaa meeste võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 Kaarma vs. KG.

PÜHAPÄEV, 22. jaanuar

KINO
Divas kl 15 ja kl 17.15 perefilm “Saabastega Kass”. Pilet 4 €.

SPORT
Mustjala spordihoones kl 11 lahtine lauamängude mitmevõistlus. Info tel 53 430 624, Kalle.
Kuressaare tervisepargis kl 11–13 Kuressaare linna tervisespordisari “Liikudes tervemaks 2012” III etapp: lumepäev.
Vanalinna koolis Saaremaa meeste võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 KG vs. Vanalinna KSK.

ESMASPÄEV, 23. jaanuar

KINO
Divas kl 17.30 perefilm “Saabastega Kass”. Pilet 4 €.


TULEKUL

Kolmapäeval, 25. jaanuaril kl 14 avatakse Kuressaare kultuurikeskuse saalis Sõmera hooldekodu kunstiringi näitus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)