Kuhu minna

TEISIPÄEV, 17. jaanuar

KINO
Divas kl 18 romantiline fantaasiadraama “Videviku saaga: Koidukuma”. I osa. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kõikjal Saaremaal ülesaaremaalise mälumängu 1. etapp. Kuressaares kl 17.30 Kuressaare spordikeskuses, Valjala raamatukogus kl 18.30, teised toimumispaigad ja -ajad kodulehel www.saartemangud.ee. Leia sulle lähim toimumispaik ja tule osalema! Kõik on oodatud!

KONTSERT
Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa kl 20 esineb andekas eesti muusik ja näitleja Mari Pokinen. Pilet 10 eurot. Lisainfo ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee.

KOLMAPÄEV, 18. jaanuar

KINO
Divas kl 18 romantiline fantaasiadraama “Videviku saaga: Koidukuma”. I osa. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare päevakeskuses kl 14 vestlusring.


ÜRITUSE EELTEADE

Neljapäeval, 19. jaanuaril Marientali tee 27A kl 17.30 maakonna välkkabe meistrivõistlused.

Laupäeval, 21. jaanuaril Kuressaare Linnateatris kl 19 Saaremaa Rahvateatri tuluõhtu. Oodatakse palju publikut!

Laupäeval, 21. jaanuaril Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 heategevuslik tantsuõhtu Airi Allvee ja New Murphy Bandiga. Toimub ka Kuressaare Lions-klubi heategevuslik oksjon, mille tuluga toetatakse ratastoolikiige rajamist Kuressaarde. Tantsuõhtul astuvad üles Teele Viira ja Kusti Lemba ning LC Kuressaare segakoor. Piletid hinnaga 10 € müügil Kuressaare kultuurikeskuses ja teistes Piletilevi müügipunktides.


SPORDI EELTEADE

Laupäeval, 21. jaanuaril XIV Kuressaare LTK Tops lahtised uusaastaturniirid lauatennises. Kavas on meesüksikmäng (algus kl 11) ja meespaarismäng (algus kl 16). Mõlemad turniirid toimuvad lauatenniseklubi Tops mängusaalides (Marientali tee 27). Osavõtumaks. Lähem info 56 657 866, Gunnar Usin.

 Laupäeval, 28. jaanuaril kl 10 Kuressaare lauatenniseklubi Tops (Marientali tee 27) mängusaalides Saare maakonna 2012. aasta meistrivõistluste põhiturniiri teine etapp lauamängude mitmevõistluses (välkmale, välkkabe, koroona, lauatennis). Oodatud on kõik mängijad. Osavõtumaks. Täpsem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.
NB! See on turniir, mis algselt oli planeeritud 22. jaanuarile. Palume vabandust ajakava muutumise pärast!


KINO EELTEADE

20., 24. ja 25. jaanuaril kl 19 Kuressaare Linnateatri TeatriKinos filmi “Rat King” esilinastus!

18-aastane Jury on lootusetult sõltuvuses arvutimängudest. Lähedaste survel on poiss viimaks nõus virtuaalmaailmast loobuma, kuid just siis ilmub välja Niki koos vastupandamatu arvutimänguga, mille eesmärk on missioonid täide viia reaalses elus. Vaatamata hoiatustele siseneb mängu ka Jury. Kiiremate tulemuste nimel võtab temaga äravahetamiseni sarnane Niki üle Jury argipäevase elu ning koos jõutakse uutele tasemetele nii virtuaalses kui ka reaalses elus. Piirid erinevate maailmade vahel kaovad.

Produtsendid Kaarle Aho, Kai Nordberg ja Ivo Felt. Tootjad Making Movies ja Allfilm. Piletid hinnaga 3 € ja 2 € müügil teatri kassas.


TULEKUL

Saaremaa kunstistuudios tasuta kunstikursused täiskasvanutele
Säästlik maastiku kujundamine ja planeerimine turismikeskkonnas. Kursuse maht 32 tundi. Kursuse kestus 1.02–3.04. Kursus toimub neljapäeviti kl 18. Sihtgrupp: turismiobjektide omanikud, taluturismi korraldajad, FIE-d-kodumajutajad, haljastajad.

Tootearendusena disainitud vilt. Kursuse maht 24 tundi. Kursuse kestus 6.02–31.03. Kursus toimub kolmapäeviti kl 18. Sihtgrupp: FIE-dest käsitöömeistrid, käsitööettevõtjad, valdade käsitööseltside juhendajad.
Rahvuslike rõivaste kujundus väikeettevõtluses. Kursuse maht 21 tundi. Kursuse kestus 8.02–30.03. Kursus toimub teisipäeviti kl 18. Sihtgrupp: rõivaste kujundajad ja tootjad väikeettevõtluses, õmblejad, valdade käsitöö õpitubades osalejad, noorte õmblusringide juhendajad.

Rohkem informatsiooni kodulehel www.kunstistuudio.ee/tasuta-kursused.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)