Lionsid kutsuvad tantsuhimulisi head tegema

Lions-klubi Kuressaare ja Kuressaare Kultuurivara korraldavad 21. jaanuaril heategevusliku oksjoniga tantsuõhtu linna ratastoolikiige rajamiseks.
Kell 19 algaval üritusel astuvad üles New Murphy Band ja Airi Allvee, Teele Viira ja Kusti Lemba ning LC Kuressaare mehi ja nende leedisid koondav segakoor.

“Õhtu heategevuslik osa on oksjon, kus pannakse müüki kaks loodusfotot, maal ning meie lastekodu kasvandike kätetööna valminud vaip,” rääkis Lions-klubi Kuressaare president Marko Mägi. “Tahame müüki panna ka õhtusöögi kuulsusega, aga kooskõlastused on praegu veel saamata.”

Mägi lisas, et tantsuõhtuks andis idee lionsite üle-eelmisel aastal korraldatud ja rahva poolt hästi vastu võetud heategevuslik kontsert.
“Toona kogusime raha arengut soosivate mänguasjade ostmiseks Kuressaare väikelastekodu erivajadustega lastele,” lausus Marko Mägi. “Meie seekordne üritus oli kavandatud veebruari algusesse, kultuurikeskus tahtis aga jaanuaris oma tantsuõhtu korraldada, nii et ühendasime jõud.”

Mägi sõnul said lionsid mõtte ratastoolikiige rajamiseks Haapsalu Rotary klubilt, kes kinkis sellise atraktsiooni põlengus kannatada saanud kohalikule väikelastekodule. “Ka Kuressaares on ratastoolilapsi, kellega klubisiseselt tegeleme ja kellele oleks selline kiik tore kingitus,” ütles Mägi. “Kuna kiik on suhteliselt kallis, oleks see oksjon rahakogumise stardipauk.”
Atraktsiooni võimaliku asupaigana on kõne all olnud toimetulekukooli hoov, mille kõrvalkrundile, pensionäride päevakeskuse hoovile on kavas ehitada kaks lastekodu peremaja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)