Lugeja kiri: Täname annetajaid ja koostööpartnereid

Lugeja kiri: Täname annetajaid ja koostööpartnereid

RÕÕMSAD ANNETAJAD: Jaanus Põlluäär, Jaan Viilup ja Ivo Uustulnd. Foto: erakogu

Kuressaare noorte huvikeskusel saab täis 15 aastat kirevat elu. Selle aja jooksul on tehtud koostööd paljude organisatsioonide, ettevõtete ja eraisikutega. Nende panus on olnud äärmiselt oluline noortekeskuse, st noorte arenemistingimuste parandamiseks. Kuigi noorte tänu ei pruugi alati otse toetajateni jõuda, näeme seda meie igapäevatööd tehes ja siinkohal annan nende tänu toetajatele edasi.

Meeldiva üllatuse tegi noortekeskusele jõulude ajal Saaremaa Rotary klubi. Rotary klubi liikmed olid meie teadmata korraldanud kogumiskampaania noortekeskuse arvutipargi uuendamiseks. Selle tulemusena andsid klubi liikmed Ivo Uustulnd, Jaan Viilup ja Jaanus Põlluäär meile üle kuus arvutit, millest üks oli uus ja teised korralikud arvutispetsialisti poolt moderniseeritud kasutatud arvutid.

See oli uuendus, mida meie aastate jooksul iganenud arvutipark hädasti vajas. Noored kasutavad noortekeskuse arvuteid nii koolitööde tegemiseks kui ka mängimiseks. Kui aga juba kirjutamisprogrammide kasutamisel on arvuti jõudlus piiri peal, on uuendus hädavajalik. See kingitus tuli kõige sobivamal hetkel.

Tahan algatuse eest eraldi tänada Ivo Uustulndi, kes meie hoolekogu liikmena ja meie arvutiprobleemist teadlikuna idee Rotarysse viis. Lisaks on Ivo isiklikult toetanud meie autoringi ja paljusid noorteüritusi. Selliste inimeste toel saabki võimatu võimalikuks.
Soovin kõikidele toetajatele tõhusat ja meeldivat koostööd alanud aastal!

Taniel Vares
Kuressaare noorte huvikeskuse direktori kt

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 206 korda, sh täna 1)