Linnavalitsus soovib tänavate korrastamisel koostööd Kaitseliiduga (4)

Kuna Kuressaare linnavalitsus kavandab alanud aastal korda teha Allee tänav 1 kinnistu lähistele jäävad tänavad, soovib ta koostööd ka Kaitseliidult, kellele see kinnistu kuulub.

Linnavalitsuse kirjas Kaitseliidu Saaremaa malevale on öeldud, et 2012. aastal on kavas rekonstrueerimistööd Kitsal tänaval, lõigul Allee tänavast Kitzbergi tänavani ja Allee tänava algusest kuni Uue tänava ristmikuni. Sinna vahetusse naabrusse jääb aga Kaitseliidule kuuluv kinnistu Allee tänaval.
Sellega seoses soovib linnavalitsus, et Kaitseliit teeks eelpool nimetatud tänavate rekonstrueerimisega samaaegselt omapoolsed ehitustööd, mis on otseselt seotud Allee tänav 1 kinnistut ümbritseva ala korrastamisega.

Nende tööde seas mainitakse näiteks osalemist soojatrassi väljaehitamises, piirdeaia rajamist kinnistule, valgustuspostide paigaldamist, haljasribade ja kinnistuga piirneva kõnnitee korrastamist jpm.
Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik kolonelleitnant Kristjan Moora (pildil) ütles, et nemad on koostööks linnavalitsusega valmis.

“Linnavalitsuse ettepanek on seotud eelarvest raha eraldamisega, seda otsustab aga Kaitseliidu keskjuhatus,” selgitas Moora. “Vastava ettepaneku raha eraldamiseks on Saaremaa malev Kaitseliidu juhatusele teinud ja ma loodan, et umbes veebruari alguses saame ka positiivse vastuse. See omakorda tähendab, et saame kõik linnavalitsuse poolt sel aastal soovitud tööd ka tehtud.”

Kristjan Moora sõnul on neil ka varem koostöö linnavalitsusega laabunud. “Eelmise aasta lõpul tegime ära Allee tänav 1 asuva hoone konserveerimistööd. Kuna maja oli vandaalide tegevuse tõttu tugevasti kannatada saanud, tellisime ehitusfirmalt akende kinnipaneku, katuseparandamise ja vihmaveetorude kordategemise,” märkis ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)