Kuhu minna

REEDE, 6. detsember

KINO
Divas kl 17 “Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Marta-Lovise külalistemajas kl 17 Saaremaa merekultuuri seltsi jõulupidu. Väljasõit kl 16 Kuressaarest postkontori eest. Külla tuleb ka jõuluvana. Info tel 51 10 918.

KONTSERT
Kuressaare päevakeskuses kl 14 kolmekuningapäeva kontsert. Jõuluaja lõpetuseks esinevad Mariella, Kanarbik, Marleen ja line-tantsijad.

TANTS
Divas Shot that party. Kutsume linna vingeimale shot’i-rallile! Suurejooneline shot’i-pidu iga kuu alguses. Laval võimas shot grand prix “Mehed vs. Naised”! Võitjad lahkuvad suure baarikrediidiga. Peole lisavad hoogu seksikad Diva tüdrukud. Shot’id šeigib kuumaks DJ Peeter Kukk. Naistele ja meestele tasuta sissepääs kuni kl 00.30. Pilet kl 23 5 €. Facebookis ürituse attending list’iga liitujatele sissepääs 3 € kogu öö.
Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.
Luciferis DJ Sander Loel. Naistele südaööni sissepääs tasuta. Esimesele 20-le pokaal šampust maja poolt.
Ööbiku klubis saaremaine lääne pidu vs. vene pidu. Uksed avame kl 23. Pilet 3 €. Naistele kl 1-ni tasuta.
Kapteni kõrtsis ans TV5.

LAUPÄEV, 7. detsember

KINO
Divas kl 16 ja kl 18 “Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Laimjala rahvamajas kl 12 valla pensionäride uue aasta pidulik lõuna.

TANTS
Divas Grand Rose esitleb: Ladies Night. Võta kaasa oma paremad sõbrannad ja säti sammud Kuressaare parimale naisteõhtule! Ühel leedil võimalus saada Grand Rose’i spaapääsmed ja kolmekäiguline à la carte õhtusöök restoranis Rose koos kaaslasega ning veel klubi Diva poolt kahe kuu jagu vabapääsmeid ja baarikrediiti. Kirgi kütavad DJ Lillimägi ja DJ Peeter Kukk. Saalis stiilne fotoshooting. Kaunitaridele kl 2 sissepääs tasuta! Pilet kl 23-st 5 €. Facebookis ürituse attending list’iga liitujatele sissepääs 3 € kogu öö! List läheb lukku peopäeval kl 22.30.
Kodulinna lokaalis disko.
Club Privilege’is Sass Nixoni vanakooli Kuku pidu “Voyage Voyage”. Legendaarne Kuku klubi diskor ja peojuht Privilege’i laval – Tallinna peopaikade kroonimata kuningas Sass Nixon! Üks korralik oldschool-pidu. Uksed avatakse kl 23. Kuni südaööni sissepääs tasuta.
Lucifer suletud.
Ööbiku klubis “Talviselt hitine ööbik”. Uksed avame kl 23. Pilet 3 €. Naistele tasuta sissepääs kl 1-ni.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.


ÜLESKUTSE

Näitus “Made in Saaremaa. Vol. 2”
 Austatud firmajuht! Kuressaare linnuses on rohkem kui 100 aastat korraldatud maakondlikke põllumajandus- ja ettevõtlusnäitusi. Paljud meist mäletavad veel nn rahvamajanduse saavutuste näitusi, aga ka 2003. aastal Saaremaa muuseumi korraldatud maakonnas tegutsevate ettevõtete näitust. 

Kuna tollane näitus võeti nii ettevõtjate kui ka külastajate poolt ülisoodsalt vastu ning hoomamaks, milline on tänane seis Saaremaa ettevõtluses, teeb muuseum asjaosalistele ettepaneku 2012. aasta kevadel taas kord oma ettevõtet ja selle toodangut lossis esitleda. Ühtlasi oleks näitusel osalemine eksponendile heaks reklaamiks, sest tavaliselt külastab selles ajavahemikus linnust hinnanguliselt 15 000 inimest, neist pooled välismaalased.

Näitusel võib välja panna kuni 100x 100 cm suuruse firmat tutvustava vertikaalse (foto)stendi ja selle alla kuni 2-ruutmeetrisele (vajadusel klaasiga kaetud) horisontaalpinnale oma toodangut. Kasutada saab muuseumi vitriine ja aluseid. Juhul kui teil endal on juba messide jt reklaamürituste jaoks valmistatud esitlusmaterjal olemas, võib kasutada sedagi. Suuremate mõõtmetega toodangut saab eksponeerida linnuse siseõues, põhjabastioni väravakäigus või muuseumi traatvõrguga piiratud majandushoovis.

Näituse planeeritud toimumisaeg on 15. märts–17. juuni. Näitusel osalemine on tasuta! Vaid firmat tutvustav stend tuleks endal valmistada. Loodame väga, et vastate meie ettepanekule!

Lugupidamisega

Priit Kivi
Saaremaa muuseumi teadur
tel 45 57 541,
e-post: priit@muuseum.tt.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)