Aasta korrakaitsjaks Ahto Aulik (1)

Aasta korrakaitsjaks Ahto Aulik

ANNAB INDU JUURDE: “Olen siiani proovinud oma tööd ikka hästi ja korralikult teha,” kinnitab Ahto Aulik, lisades, et linnainimeste poolehoid annab talle indu juurde. Foto: Evely Aavik

Kuressaare linnavalitsus otsustas aasta korrakaitsja stipendiumi anda konstaabel Ahto Aulikule.

“Tahame tunnustada neid, keda on tunnustanud ka Kuressaare elanikud,” ütles Kuressaare linnavalitsuse heakorraspetsialist Heino Vipp, kelle sõnul esitas Auliku kandidatuuri Kuressaare naabrivalve piirkond.
Vipi sõnul on Aulik politseinik, kes on pidevalt väljas patrullimas ja teeb oma tööd südamega. Ahto Aulikut toetanud inimeste sõnul on tegemist väga toreda politseinikuga.

Näitena toodigi üks juhtum kortermajas, kus talve jooksul oli probleeme alkoholi tarvitavate noortega. Konstaabel Aulik mitte ainult et tuli kohale, vaid lõi ka korra majja. Tema kohta on linnaelanikelt kuuldud vaid kiitvaid sõnu.
“See on ikka väga meeldiv üllatus,” oli Kuressaare politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Ahto Aulik eile tiitli üle väga õnnelik, lisades, et on hea, kui keegi su tööd tunnustab.

Kuigi konstaabli tööülesanded ja kohustused on ametijuhendiga paika pandud, annab linnavalitsuse tunnustus tema töös kindlasti veel motivatsiooni juurde.
Konkursi “Aasta korrakaitsja 2011” stipendiumi suurus on 320 eurot.
Eelmisel aastal pälvis tiitli abipolitseinik Andero Laurits.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 107 korda, sh täna 1)