Aasta sportlased on Linda Treiel ja Ott Tänak

Saaremaa spordiliidu juhatus ja Saare maakonna spordinõukogu valisid eile aasta sportlasteks ka internetihääletusel võidukad olnud Linda Treieli ja Ott Tänaku.

Aasta naissportlase valimisel sai Treiel esikoha pea kõikide valiku teinute lehel, kogudes 39 võimalikust punktist 38. Teiseks tulnud Kaie Kand sai 22 punkti. Neile kahele järgnesid Liina Kolk, Kadi Mägi, Krista Vahter ja Siisike Lehtsi.

Meessportlase valimine oli tasavägisem. Internetihääletusel ülivõimsalt esinenud Ott Tänak kogus 33 punkti Marek Niidi 27 vastu. Neile järgnesid Keith Pupart, Jörgen Matt, Andres Kuusk ja Raigo Mõlder.
Noorsportlaste valimisel võidutses tütarlastest Liisel Nelis 26 punktiga, teine oli Debora Lehtsalu 24 punktiga. Järgnesid Liis Lepik, Eva Haavel, Johanna Raamat ja Lili Võrk.

Noormeestest oli parim Mihkel Räim 37 punktiga, Johan Vahter oli 24 punktiga teine. Järgnesid Kristo Õunap, Kenneth Sepp, Kevin Saar, Siim Jürgenstein ja Raido Mägi.
Aasta võistkonna valimisel tegid võrkpallurid puhta töö. Võitjaks tuli 30 punktiga Saaremaa SK U20 meeskond. Teine oli 12 punktiga U18 meeskond ja kolmas Saaremaa koondmeeskond. Neile järgnesid korvpalli koondmeeskond, rallipaar Torn ja Mesila ning võrkpalli koondnaiskond.

Võrkpalluritele läks ka aasta treeneri aunimetus. Võidu sai 21 punktiga spordikooli võrkpallitreener Joosep Matt, teine oli jalgratturite treener Riho Räim 12 punktiga. Kolmas oli Indrek Rannama, neljas Ene Kask, viies Toomas Jasmin ja kuues Kristiina Klaos.
Parimaid tunnustatakse pidulikult Saaremaa spordisöprade söul 30. detsembril.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)