Aasta parim maakondlik arenduskeskus asub Saaremaal

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kuulutas välja selle aasta parimad maakondlikud arenduskeskused (MAK). Parima keskusena tunnustati Saaremaa Arenduskeskust.

„Tiitli tõi viimaste aastate kiire kasv ja kõigi partnerite tunnustus, samuti aktiivne projektide käivitamine ja elluviimine,“ selgitas EASi juhatuse liige Tarmo Leppoja. „Tegemist on tõesti aktiivsete ja asjalike inimestega, kes Saaremaa Arenduskeskuses toimetavad,“ tunnustas Leppoja.

Saaremaa Arenduskeskus tunnistati ühtlasi parimaks ettevõtjate nõustajaks. „Klientide tagasiside tehtule on väga hea, samuti paistab välja suur aktiivsus nõustamist vajavate klientide leidmisel. Lisaks osaletakse ettevõtluse arendamiseks rahvusvahelistes projektides, millist tegevust võib kindlasti teistele eeskujuks seada“ kommenteeris Leppoja.

Parimaks mittetulundusühenduste nõustajaks tunnistati Võrumaa Arenguagentuur, kelle puhul tõsteti esile keskmisest aktiivsemat ja selgelt näha olevat tegutsemist maakonna MTÜde hüvanguks ja jõulist panustamist üle-eestilise kodanikeühenduste infovärava MAKIS arendamisse.

Parima omavalitsuste nõustaja tiitli saavutas Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus tänu pikaajalisele püsivale tööle omavalitsuste nõustamisel ja aitamisel ning aktiivsele laia kandepinnaga arendustegevuste algatamisele ja elluviimisele maakonnas.

Maakondlikud arenduskeskused on kõigis maakondades paiknevad iseseisvad arendusorganisatsioonid, kes pakuvad riiklikult finantseeritud nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühendustele ja omavalitsustele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)