Kuhu minna

Laupäev, 3. detsember

KINO
Tornimäe rahvamajas kl 19 “Kung Fu Panda 2 ehk Kaks korda rohkem pandamadinat”. Pilet 1.60.
Kuressaare Linnateatris 15. Pimedate Ööde filmifestival – Kuressaare PÖFF. Kl 16 “Lein”, Iraan 2011. Kl 18 “Submariin”, Suurbritannia 2010.
Kl 20 “ Kaotatud kaup ehk Jaht jõuluvanadele”, Soome 2010. Film on teadlikult, selge ja sirge joonega klassikalisi muinasjutte ja popkultuuri mahlasemat osa kokku segav eluterve süngenaljakas film, mida peaks kindlasti enne jõulupühi oma silmaga üle kaema, et saada teada kogu tõde sellest vanamehest, keda maailm Santa Clausiks nimetab. Alla 14-a keelatud. Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

KONTSERT
Kuressaare Linnateatris 15. Pimedate Ööde filmifestival – Kuressaare PÖFF. Kl 21.30 Villu Veski ja Ndijoba Gye, senegali bassisti ja laulja, ning DJ Widenski kontsert. Piletid müügil Piletilevis, kohapeal ja www.piletilevi.ee.

NÄITUS
Saaremaa kunstistuudios näitus “KäsiKäes”. Hobikudujad Helgi Veel, Kaire Ley, Imbi Padar ja Maret Suik on kokku pannud huvitava kogumiku Saaremaa põlistest kindamustritest. Näitus on avatud 7. detsembrini.
Kuressaare Linnateatris 15. detsembrini näitus “Eesti filmiplakat 1965–2005”.

ÜRITUS
Kihelkonnal kl 19 II talvelaulupidu ja maakondlik koorilaulupäev. Laulud kõlavad laululaval, kirikus, valla jõulukuuse all ja rahvamajas. Olete oodatud nautima talvist koorilaulu!
Ferrumis MTÜ Meelespea heategevusturul kl 12 Grete Paia ja Kuressaare gümnaasiumi noored näitavad, kuidas muuta teise ringi rõivaid lihtsal viisil taas moekaks.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Eesti II liiga saalijalgpalli meistrivõistlused: kl 18 FC Taritu vs. FC Sparta brs.ee.

TANTS
Divas Grand Rose esitleb: Ladies night. Legendaarne naistemöll, roosa ja šikk. DJ K. Lillimägi. Pilet kl 23 5 €. Naistele sissepääs tasuta kl 2-ni.
Club Privilege’is Shotipidu. DJ Jaan Naadel. Enne südaööd naistele tasuta, meestele 2 €, hiljem 3,5 €.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.

Pühapäev, 4. detsember

KINO
Divas kl 18 “Uinuv kaunitar”. Pilet 4 €.
Kuressaare Linnateatris 15. Pimedate Ööde filmifestival – Kuressaare PÖFF. Kl 12 “Mustkunstnikud”, Holland 2010, sobib kogu perele. 8-aastane poisike Ben armastab üle kõige mustkunsti. Ta õpib trikke meistri enda käest. Kõige enam meeldib Benile üks väga eriline ja ebatavaline kadumis-trikk. Kui tundub aga, et Beni sõber Sylvie on igaveseks kadunud, tuleb poisil mõista, mis on tõelisus ja mis silmapete.
Kl 16 “Animated Dreams’i” eriseanss. Tasuta.

KONTSERT
Kuressaare kultuurikeskuses kl 12 Kihnu Virve jõululaulude CD “Eluküünal” esitluskontsert. Kihnu Virvet ja tema pereansamblit saadavad akordionistid Raido Koppel Väikeste Lõõtspillide Ühingust ja Erik Nisu. Piletid hinnaga 9/6 € on eelmüügis Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides või tund enne algust kohapeal.
Orissaare kultuurimajas kl 17 Kihnu Virve pereansambli kontsert.

Esmaspäev, 5. detsember

KINO
Divas kl 18 “Uinuv kaunitar”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare linnuse roosas saalis kl 17 vestluspärastlõuna Eesti kaitseväe vanemkaplani kapten Gustav Kutsariga: sõjamehe rahupühad. Gustav Kutsar on sündinud 1965. aastal Viljandis, kuid elu ja töö on teda 1989. aastast tihedalt Saaremaaga sidunud. Lugu vaimulikust, kes peale hingekarjasetöö ja koolis usuõpetuse tundide andmise juhendas ka noorte enesekaitseringi ja asutas Orissaare Püharisti koguduse, jääb ilmselt veel kauaks saarlaste teadvusse. Üritus on tasuta kõigile asjast huvitatuile.

NÄITUS
Kuressaare raekoja keldriruumes kl 16 Musthaldja ja tema venna ühise maalinäituse avamine.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Saare maakonna seenioride MV korvpallis: kl 19 SO3K vs. Vesse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)