Koer hammustas möödakäijat käest (11)

Pärast põlengut tühjaks jäänud maja juures elavad koerad tikuvad inimesi ründama.

“Tahtsin just poodi minna, kui järsku tuli igavese tambiga sihuke pruunilaiguline jahikoera-tüüpi koer ja naksas mul käest kinni…” rääkis neljapäeval Kuressaares Ranna poe lähedal koeraga kohtunud Maimu Rassel. Tema käel on looma hambajäljed selgesti näha. Õnneks küll mitte eriti sügavad. Aga käeselg on pealt siniseks tõmbunud.

“Aga ma ehmusin! Koer ise pani tulistvalu jooksu, otse Abaja 16 maja hoovi.” Rassel tegi juhtunust juttu poemüüjaga, kes samuti kinnitas, et selle maja kolm koera hulguvad pidevalt ringi ja kimbutavad inimesi.

“No kas siis ei saa meie linnas ometi korda majja?” küsis pahane Rassel. “Kui sul on koer, siis hoolitse tema eest ja ära lase teda lahtiselt jooksma.”
Kuressaare linnavalitsuse heakorra järelevalvespetsialisti Heino Vipi sõnul on nad probleemist Abaja 16 koertega teadlikud ja sellega tegeldakse. Vipp lisas, et olukord on muidugi keeruline. Kuna maja hiljuti põles, siis selles elada ei saa ja endine üürnik käib koeri aeg-ajalt toitmas.

“Kui me lähiajal nendele koertele uut omanikku ei leia, siis võetakse tarvitusele juba märksa karmimad abinõud,” kinnitas linnaametnik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 51 korda, sh täna 1)