Kuhu minna

Teisipäev, 29. november

KINO
Divas kl 18 “Tõeline teras”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Lümanda kultuurimajas täna ja homme kl 19–21.30 jõulueelsed õpitoad meisterdamishuvilistele. Tule valmista oma kätega armsaid jõulukinke. Võimaluse korral võta kaasa töövahendid: pintsetid, väikesed käärid, lõikealus. Õpetaja-juhendaja Aive Bruhn.
Raekeldris Kuressaares kl 16–19 Päkapiku töötuba: piparkookide küpsetamine; tutitöötuba (jõuluehete ja muude huvitavate asjade meisterdamine). Jõulumärkide tegemine – igale lapsele omadisainitud jõuluteemaline rinnamärk. Korraldab Kuressaare noorte huvikeskus. Tasuta.

Kolmapäev, 30. november

KINO
Divas kl 18 “Tõeline teras”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Raekeldris Kuressaares kl 16–19 avatud Päkapiku töötuba: piparkookide küpsetamine; jõuludeks sõbrapaela tegemine – mõnus kingiidee; lõhnavate jõulusüdamete tegemine. Korraldab Kuressaare noorte huvikeskus. Tasuta.
TEATRI EELTEADE
Pikapäkk kadus ära!
Pikapäkk kadus ära. Selline tavaline Pikapäkk, käis üle päeva nurgapealses pagari-äris suhkrukringleid ostmas. Ja kadus ära. Imelik lugu. Ega tema ei elanud kuskil põhjamaal, tema elas pargis. Tal oli seal väikene maja. Seal lossi lähedal, selle suure puu kõrval, veidi enne seda, kui päris lossini jõuad. See suur puu, teate küll.
Jah. Kõik armastasid Pikapäkka ja keegi ei teadnud, miks see Pikapäkk just selles pargis elas, ega see Pikapäkk ise ka teadnud. Mida see Pikapäkk päevast päeva tegi? Ta kirjutas väga palju ja siis jooksis veel ringi väga palju ja aitas kõiki inimesi, kes ümber selle pargi elasid, väga palju.
Ühesõnaga, kui Pikapäkk ära kadus, siis ei osanud keegi midagi peale hakata. Ei tea, kuhu Pikapäkk kadus? Kas keegi teab?
Kas Pikapäkk kadus ja kui, siis kuhu ta kadus, see saab selgeks, kui tulete Kuressaare Linnateatrisse detsembrikuu 8., 9., 10. päeval kl 11 või 14., 15., 16. päeval kl 14. Uurime koos, kuhu Pikapäkk kadus.
Lastelavastus lasteaiaealistele ja nooremale koolieale. Pileti hind 3.50 €.

KONTSERDI EELTEADE
Reedel, 2 . detsembril Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa
kl 20 vokaalansambel Estonian Voices. Estonian Voices on vokaalansambel, mis koosneb kuuest andekast lauljast, kes pärit erinevatest Eesti linnadest.
Ansamblisse kuuluvad Kadri Voorand, Mirjam Dede, Maria Väli, Mikk Dede, Arno Tamm ja Aare Külama. Kavas on nii jazzipalasid, rahvalaule kui ka omaloomingut, mille ühendavaks jooneks on jazzilikud seaded. Pilet maksab 5 €, PÖFF-i kinopileti ettenäitamisel 3 €. Lisainfo, piletid ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee .
Pühapäeval, 4. detsembril Orissaare kultuurimajas kl 17 Kihnu Virve pereansambli kontsert.
Kolmapäeval, 7. detsembril Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa kl 20 Tõnis Mägi ja Kärt Johansoni kontsert “Jah, ma nägin lumevalgust…”. Esitusele tulevad uuemad ja vanemad lood, millest tuntuim ja rahva poolt armastatuim on “Déjà vu”. Laulmata ei jää ka aegumatud “Unemuinasjutt”, “Leib jahtub”. Kuna kontsert toimub advendiajal, siis on kavas ka talve- ja jõululaule, sealhulgas kontsertprogrammi nimilugu, Paul-Eerik Rummo tekstile kirjutatud  “Jah, ma nägin lumevalgust…”. Pileti hind eelmüügis 11 € ja kohapeal 13 €. Lisainfo, piletid ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee .
Reedel, 9. detsembril Lümanda põhikooli saalis kl 19 jõulukontsert. Esinevad vokaal-ansamblid Talvike Lümandast ning Leedikiri ja CatVilMar Salmelt. Pärast kontserti avatud jõulukohvik, mille tulu läheb lastele rütmipillide ostmiseks.
Neljapäeval, 15. detsembril Arensburgi hotelli sohvabaaris Muusa kl 20 annavad Guido Kangur ja ansambel UMA imeilusa jõulukontserdi “Astun vaikselt mööda jõululumist rada…”.
Musitseerib ansambel UMA (kitarril Robert Jürjendal, trompetil Aleksei Saks) ning harrast jõulu- ja talveluulet loeb näitleja Guido Kangur. Pilet 9 €. Lisainfo, piletid ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)