Salme võitis Jalgpallisõpruse karika (2)

Salme võitis Jalgpallisõpruse karika

Foto: Andre Käen

I Saaremaa Jalgpallisõpruse karika sai oma valdusse Salme 3 : 1 (3 : 0) võiduga Orissaare üle ja tiitel “2011. a nr 1 jalgpallivõistkond Saaremaal” kuulub õigustatult neile.

“Oli tasavägine mäng. Võis rahule jääda oma võistkonna kaitsemänguga, seda eriti 3 : 0 võidetud esimesel poolajal, teisel aga ei suutnud me ühtegi oma võimalust ära kasutada ning Orissaare meeskond lõi ühe värava ja mängu lõpp läks eriti põnevaks. Seekord tuli kohtuniku lõpuvile siiski õigeaegselt ja võit meile. Müts maha Orissaare meeste ees, kes vaatamata mitte kõige tugevamale koosseisule suutsid näidata head jalgpalli,” rääkis Salme esindaja Argo Pruul.

Väravalööjad: Margus Rajaver 6. ja 34. min; Mario Pruul 26. min (mõlemad Salme), Timo Ränk (Orissaare) 85. min. Kollane kaart – Kristen Mere (Salme) 13. min. Peakohtunikoli Veiko Tasa, abikohtunikud Marion Toompuu ja Marko Saar. Pealtvaatajaid 28.

Salme võistkonda kuulusid: Argo Pruul, Arli Saar, Karli Saar, Illimar Kilter, Kristen Mere, Sander Suurhans, Sander Seeman, Margus Rajaveer, Maikko Mõlder, Andre Anis, Mario Pruul, Jako Lindrop, Erki Välinurm, Ahti Lepp.

Korraldajate – Saaremaa spordiliidu, Saaremaa JK aaMeraaS ja OÜ Saarte Investeering kindel siht on muuta see karikamäng iga-aastaseks traditsiooniks, et omavahel saaksid mõõtu võtta saaremaised jalgpallitipud, kes muidu palliplatsil ei kohtukski.

Andre Käen

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 76 korda, sh täna 1)