Üleskutse: Noortekonverents Lahe Koolipäev toob kokku Eesti elu edendajad

Eesti suurim noortekonverents Lahe Koolipäev 2011 toob 3. novembril Pärnu kontserdimajja kokku üle 700 Eesti koolinoore. Konverents on seitsme aasta jooksul andnud erakordse emotsiooni juba tuhandetele noortele Kihnust Setuni.

Õpilastest koosnev korraldusmeeskond ja programmijuht Märt Treier seisavad üha suuremate väljakutsete ees. “Noored ootavad meilt igal aastal aina intrigeerivamaid üllatusi, mis annaksid terve aasta kestva emotsionaalse elamuse,” ütles programmijuht Märt Treier. “Meie eesmärk on teha see üks päev aastas ülimalt meeldejäävaks, selle nimel on ettevalmistusi tehtud juba möödunud sügisest alates,” lisas Treier.

Juba kaheksandat aastat toimuv suurkonverents sulgeb 3. novembri hommikul viivuks linnaliikluse ja äratab Eesti suvepealinna. Erakordne konverentsipäev algab rongkäiguga läbi Pärnu linna. Korraldusmeeskond on muretsenud selle eest, et ka kõige kaugematest Eestimaa nurkadest pärit noored spetsiaalselt tellitud bussidega rongkäigu alguseks kohale jõuaksid. “Tahame, et konverentsile jõuaks võimalikult palju maanoori, kelle võimalused on ahtamad,” kommenteeris konverentsi projektijuht Marko Vene.

Teod saavad alguse tahtmisest ja tahe vajab energiat, mille konverents püüabki noortes üles leida. Elu keerdkäikudest tulevad rääkima näiteks Raul Rebane, Ago Anderson, Sepo Seeman, Mart Noorma, Aleksei Turovski, Laura Põldvere ja David Vseviov. Konverentsile saab registreerida aadressil www.noortekonverents.ee .

Konverentsi raames tunnustatakse ka oma kodukandi arengusse panustanud noori. “Hea eeskuju” konkursi kandidaate on igaühel võimalik esitada eelmainitud kodulehel. Konkursi võitjat premeeritakse 1300-eurose stipendiumiga.

Märt Treier
mart@treier.ee
Marko Vene
marko@noortekonverents.ee , tel 56 468 381

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)