Kuressaare asus valmistuma suureks juubeliks (4)

Kuressaare linna 450. juubelisünnipäeva tähistamiseks on moodustatud korralduskomisjon, mille liikmed moodustavad omakorda töörühmi oma haldusalas või teemavaldkonnas.

“Täna tundub, et juubel on alles pooleteist aasta pärast, kuid mõne tegevuse jaoks, nagu projektitaotluste kirjutamine, kaalukamate trükiste ettevalmistamine, valikute tegemine jne, ongi just praegu õige aeg, “ ütles Saarte Häälele abilinnapea Tiina Talvi.

Töörühmades koostatakse konkreetsed plaanid ja arutatakse ettevõtmisi, samuti korraldatakse erinevate valdkondade ajurünnakuid. Korralduskomisjoni soov on kaasata juubeliaasta tähistamisse võimalikult palju linnarahvast – lasteaialapsi, õpilasi, eakaid, taidlejaid, sportlasi, ärimehi jne.

“Tahame, et 450. juubel saaks väärikalt tähistatud, samas sooviks ajaloolist linna käsitleda mõne uue ja üllatava külje pealt,” selgitas Talvi. “Oleme mõelnud linna ühtse kujunduse peale, et valdav osa 2013. aastal toimuvatest üritustest oleksid kantud juubelimõttest.

Talvi lisas, et kuna rahaga priisata pole, siis seda enam tuleks vaimujõudu kasutades leida kaasahaaravaid ja vaimustavaid tegevusi ja projekte.

“Kõikide väärt ideede jaoks oleme avatud ja palun reaalsed mõtted ja tegevusplaanid kirja panna ning saata haridus- ja kultuuriosakonna spetsialisti meiliaadressile andra.tiik@kuressaare.ee ,” kutsus Tiina Talvi linnakodanikke üles juubeli tähistamisel kaasa lööma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)