Kuhu minna

Neljapäev, 8. september

KINO
Divas kl 18 ulmemärul Ahvide planeedi sünd. Viimane seanss. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare Raegaleriis avab kl 13 näituse ruhnlasest maalikunstnik ja graafik Ann Jõers. Näitus Ruhnu radadel on jätkunäitus 2008. aasta sügisel Raegaleriis toimunud näitusele Ruhnu kunstis, kus ka Ann Jõers oma töödega esines. Ann Jõers on üks nendest kunstiinimestest, kes pole lihtsalt suveruhnlane, vaid on end Ruhnu saare külge köitnud hingeliste ja perekondlike sidemetega  ning veedab seal suurema osa aastast. Tallinnast pärit Ann Jõers leidis tee Ruhnule juba aastakümneid tagasi, kui käis ERKI maalipraktika ajal saarel joonistamas. Näitusel Ruhnu radadel eksponeerib autor oma viimaste aastakümnete pastellmaale, mille põhiteema on merevaated ja loodus. Näitustel esineb 1966. aastast. Isiknäitused: 1972, 1977 ja 1982 Tallinna kunstisalongis, 1973 Pärnus, 1983 Tallinnas Projekteerijate majas.

TANTS
Divas Party@Diva.
Ööbiku klubis Ladies Night@Ööbik: DJ DHR. Sissepääs kõigile tasuta.
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.
Club Privilege’is Student Special Party. Sissepääs tasuta.

Reede, 9. september

KINO
Divas kl 18 Pruutneitsid. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare Linnateatris Eesti vähemusrahvuste harrastusteatrite festival Vananaiste Suvi 2011. Kl 19 festivali pidulik avamine. Kl 19.15 Vene noorsooteater (Tallinn) – M. Lado “Väga lihtne lugu”. Lavastaja Jevgeni Gaitšuk. Piletid müügil samas. Päevapilet 4 €, etenduse pilet 2 €.

KONTSERT
Kuressaare kultuurikeskuses kl 21 Jazz del Mar: DJ Tahira. Jazz del Mari hooaja avaõhtul astub üles DJ Tahira Brasiiliast – DJ, kes segab kokku souli, funki, afrot, jazzi ja veel nii mõndagi muud, mis annab tulemuseks tõeliselt omapärase muusikastiilide segu, mida lihtsalt peab oma kõrvaga kuulma. DJ Tahira on pärit ühest maailma suuremast linnast São Paulost. Üle kümne aasta on ta tirinud uuemaid Euroopa biite Brasiiliasse ning tutvustanud oma kodumaa muusikat laiale ilmale. Hetkel juhib netiraadiosaadet, pööritab arvukaid klubiõhtuid, teeb kaastööd jazziajakirjale, aitab püünele värskeid kohalikke talente ning tegutseb ka produtsendi ja remiksijana. Piletid hinnaga 6 eurot müügil Piletilevi müügipunktides ja Kuressaare kultuurikeskuses.

TANTS
Divas Movie Club: James Bond special. Ainult Divas saate osa tõelisest filmipeost, kus näete Bondi filmiklassikat suurel ekraanil. Silmailu pakuvad võrgutavad Bondi-tüdrukud, tõelist klubisõud pakub trompetil Aarne “Bond” Ots, keda saadab parimate klubihittidega Peeter “Goldfinger” Kukk. Naistele tasuta sissepääs kuni kl 1. Pilet kl 23–24 3 €, kl 24-st pilet 4 €. Tule ja tunne end nagu tõeline filmistaar!
Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.
Ööbiku klubis DJ DHR. Naistele kl 1-ni tasuta! Pilet 3 €. Facebooki list: kell 1-ni 2 € / naistele pärast kl 1 – 2 €.
Illiku laos DJ Andres Laht.
Club Privilege’is A. Le Coq esitleb: Smilers Live. Kallid sõbrad! Üle pika aja on taas Saaremaal oma tuntud headuses Hendrik Sal-Saller ja ansambel Smilers. VIP-pileteid jagavad meie tantsutüdrukud eelnevatel pidudel lavalt ja loosimised ka meie Facebooki leheküljel. Kõik Annikad saavad sel õhtul Privilege’i tasuta! Pilet enne südaööd 4 €, hiljem 6 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast. Sissepääs tasuta.

ÜRITUSE EELTEADE
Laupäeval, 10. septembril Valjalas
 sügisjooks. Distantsi pikkus 5,2 km. Registreerimine Valjala rahvamaja juures kl 10.30, start kl 11 ja autasustamine kl 12. Osalema on oodatud kõik jooksuhuvilised. Info Anne Auväärt, tel 52 09 096.
Veski trahter kutsub taas tantsuõhtutele! Sügisajal astub teie ette toredaid artiste, kelle pilli järgi tantsida saab. Veski trahteri tantsuõhtute avatants tantsitakse juba 16. septembril kl 20, kui laval on Antti Kopliste Üks Kõigi Eest! Sissepääs kõigile prii. Kohtade broneerimine tel  45 33 776, veski@veskitrahter.ee .
Laupäeval, 24. septembril Loode tammikus “Jooks sügisesse”. Start kl 12. Naiste ja noorte distantsi pikkus 2,5 km, meestel 5 km. Osavõtumaksu 2 eurot maksavad 19-a ja vanemad võistlejad. Noored ja tervisesportlased osalevad tasuta. Korraldab MTÜ Saaremaa Kolme Päeva Jooks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)