Salme kirjanikul Adena Sepal ilmub neljas romaan

Salme kirjaniku Nadežda Sepa (kirjanikunimega Adena Sepp) sulest on ilmumas neljas romaan “Meresoolane maasikmari”.

“See on ikka selline ajaviiteraamat, nagu mu stiil on olnud. Kerges žanris lugu külaelust ja tõsieluasjad, mis on olnud ja toimunud, sisse põimitud. Ning fantaasiat ka, osa tegelasi on osaliselt välja mõeldud, ega ma kellestki otseselt kirjuta,” rääkis sõprade-tuttavate seas Naadiks kutsutav autor raamatu sisust.

Naadi lisas muheledes, et kui ta ringi liigub, siis paneb ikka kõrva taha, mis kusagil räägitakse. Näiteks kui ta Randvere raamatukogus lugejatega kohtumas käis, siis sai ta ka sealt inspiratsiooni. Oma populaarsuse kohta arvas Naadi tagasihoidlikult, et on hea, kui loetakse selliseid lihtsaid raamatuid, sest eks neid kirjutatakse üldiselt vähe.

“Sellepärast ma olengi selle stiili peale läinud, et miks see elu peab olema nii raske ja masendav, võiks olla ka veidi kergem ja natuke huumorit,” rääkis kirjanik.

Küsimuse peale, et kas tal on juba mõtteid ka järgmiseks raamatuks, sõnas Naadi muigamisi, et eks neid ikka tasapisi koguneb. “Suvi on kiire, siis ei ole aega. Sügisel, kui jälle pikem aeg hakkab, aiatööd on otsas ja tulevad pikad pimedad ööd, siis hakkab mõte jälle liikuma rohkem,” lausus ta.

“Meresoolase maasikmarja” annab välja kirjastus Ersen. Trükikojast peaks see tulema 30. septembril.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)