Nooruk valmistus põlluralliks politsei eest põgenedes (9)

Neljapäeva öösel eiras tumepunase Ford Escorti juht politsei peatumismärguannet ja kihutas linnast välja. Sõiduki juhile võib politsei selle seaduserikkumise eest määrata 800 euro suuruse rahatrahvi ning peatada ka tema juhtimisõiguse.

“Neljapäeva öösel vastu reedet kell 3.40 ei peatunud Kuressaares sõiduk politsei peatumismärguande peale,” ütles Saarte Häälele politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Kristi Kais, selgitades, et politsei tähelepanu pälvinud sõiduk oli eelnevalt eiranud liiklusmärgiga kehtestatud nõudeid.

“Karistuseks on selle paragrahvi rikkumise korral trahv 200 trahviühikut, arest või juhtimisõiguse peatamine 24 kuuks,” selgitas Kais, lisades, et politsei on algatanud väärteomenetluse ning sõiduki juht on tuvastamisel. Lisaks liiklusseaduse rikkumisele oli autol tegemata tehniline ülevaatus.

Vaatamata sellele, et sõidukis olnud isikuid ei saadud kohe kätte, tuvastas politsei nad juba mõne tunni pärast. Esialgsetel andmetel võis roolis olla alaealine ja juhtimisõiguseta nooruk, kes oli auto ostnud eelmisel õhtul, kuna plaanis sellega osaleda põllurallil.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 45 korda, sh täna 1)