Kadunud mehe aktiivsed otsingud lõpetati (2)

Päästjad ja politsei lõpetasid Orinõmmel kodunt lahkunud ja ujuma läinud 39-aastase Toomase aktiivsed otsingud.

“Hetkel aktiivseid otsinguid ei tehta,” ütles Saarte Häälele politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Kristi Kais. Reedel asusid kadunud meest otsima nii päästjad, piirivalve kui ka kohalikud mehed kahe alusega.

Lääne-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Sirle Mati sõnul tuli teade Orissaare vallast Orinõmme külast inimese kadumise kohta 3. septembril kell 16.33.

“Mees oli eelmisel õhtul ujuma läinud ning tema riided leiti kaldalt,” selgitas Matt. Päästjad otsisid kadunud inimest rannast, politsei ja kaks kohalikku kalapaati korraldasid otsingu merel.

Sirle Mati sõnul lõpetasid päästjad otsingud kell 19.55 ning edasi tegeles kadunud mehe otsimisega politsei. Pühapäeval kella 10 ajal alustati otsinguid uuesti, kaasates ka kopteri Tallinnast.

“Otsing lõpetati kella 15 ajal kahjuks tulemusteta,” sõnas Kristi Kais, kelle sõnul ei olnud eile (lehe trükkimineku ajaks) meest veel leitud.

Päästjaid teavitas kadunust perekonnaliige, kes leidis rannast mehe riided ja märja telefoni. Väidetavalt oli mees enne ujuma minemist tarvitanud alkoholi, mida kinnitas ka tema isa, kes leidis poja riiete kõrvalt pooleldi tühjaks joodud 1,5-liitrise plastikust õllepudeli.

Mehe lähedaste sõnul usuvad nad viimase võimaluseni, et ehk mees siiski ei läinud ujuma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)