Kalle Laanet üritab jätkuvalt Keskerakonda muuta

Kalle Laanet üritab jätkuvalt Keskerakonda muuta

ÜHES PAADIS: Edgar Savisaare oponendid Jüri Ratas (vasakul) ja Kalle Laanet ei kavatse Keskerakonda hüljata. Foto: arhiiv

Kommenteerides laupäeval Keskkerakonna kongressil toimunut ja seda, et erakonna juhina jätkab senine liider Edgar Savisaar, ütles Kalle Laanet, et taotleb jätkuvalt Keskerakonna muutmist.

Pühapäevases Raadio 2 saates “Olukorrast riigis” ennustas ajakirjanik Anvar Samost, et kahe aasta pärast toimuval kongressil “ei näe me Keskerakonna ridades paljusid Edgar Savisaare kriitikuid, alates Kalle Laanetist ja lõpetades Siiri Oviiriga”.
Vastates Saarte Hääle küsimusele, kas ta kavatseb Keskerakonnas jätkata, märkis Laanet: “Jätkame muutuste elluviimist, milleks kongress meile mandaadi andis.”

Nagu teada, võitis Keskerakonna esimehe valimised skooriga 59-41 Edgar Savisaar. Savisaare oponendi Jüri Ratase pooldaja Kalle Laanet on varem ajakirjandusele öelnud, et tema on valmistulemustega rahul. “Mina olen tulemustega väga rahul, see näitab selgelt inimeste seisukohti ja arvamust olukorrast,” sõnas Laanet.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)