Britid soovitavad Saaremaal kinnisvara soetada (4)

The Sunday Times kirjutas läinud nädalavahetusel oma kinnisvararubriigis, et kui keegi peaks tahtma investeerida kohakesse päikesepaistel, mere ääres ja tunduvalt turvalisemas kohas kui Lõuna-Euroopa, siis tasub oma pilk pöörata Balti riikidele.

Loo autor Laura Latham möönab, et kinnisvara soetamine Lõuna-Euroopas on praeguseks suhteliselt unustatud teema. Finantskriisid ja tänavarahutused on Lathami sõnul pannud turiste ja kinnisvara ostjaid rohkem mõtlema turvalisuse peale.
“Pööra pilk pigem põhja poole. Suved Läänemere ranniku lõunapoolses osas Saksamaast Eestini ning põhjas Rootsis ja Soomes on tegelikult üllatavalt soojad ja päikeselised ning valged kuni hilisööni,” kirjutab Latham.

Lisaks on loo autori sõnul siinkandis Euroopa ühed paremad rannad, kaunimad maakohad ning täiesti ennenägematud saarekesed. Igal endast lugu pidaval rootslasel, soomlasel ja eestlasel on briti ajakirjaniku kinnitusel oma suvemaja mere ääres. See kant on Laura Lathami sõnul küll paik, kus seni suhteliselt vähesed britid on oma puhkuse veetnud või veel harvem endale suvekodu soetanud, kuid see ei tähenda, et see mingilgi kombel teistest kohtadest kehvem oleks.
Üks kauneid kohti, kus endast lugu pidav britt võiks endale majakese mere ääres soetada, ongi The Sunday Timesi ajakirjaniku kinnitusel just Saaremaa.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)