Vastukaja: Linnajuhid, tehke bussiparkla korda ja ärge vassige! (5)

Kolmapäevases Saarte Hääles oli lugu sellest, et ekskursioonibussid ei mahu Kitzbergi tänava parklasse parkima ning seda eriti Kuressaare linnas toimuvate suurürituste ajal.

Meil on heameel, et giid Nijole Kärner selle probleemi tõstatas, sest hädas on tõesti nii bussijuhid, giidid kui ka sõiduautojuhid. Kõik püüavad probleemi küll mõistlikult suhtuda, kuid oleme enam kui kindlad, et neid probleeme ei olekski, kui linnavalitsus oleks parkla bussi- ja sõiduautoalad kenasti ära tähistanud – praeguseks on ju kulunud isegi parkimismärgistus asfaldil.

Kuna töötame siinsamas ja näeme seda parkimise probleemi pidevalt, võime kinnitada, et tegemist ei ole sugugi üksikute juhustega. Sõiduautojuhid on öelnud, et nad kohe kindlasti ei oleks oma autot busside kohale pannud, kui oleksid näinud, et see ala kuulub bussidele. Ja bussijuhtidel ei ole muud üle jäänud, kui lasta inimestel tänava ääres bussist maha minna või püüda end siiski parklasse sättida, sealjuures on tulnud ka sõiduautod lihtsalt “karpi” panna.

Oleme aga hämmingus linnavalitsuse vastusest, just sellest, et nende poole ei olevat mitte keegi nimetatud murega pöördunud. Jah, me ei ole esitanud oma pöördumist kirjalikult, kuid telefonitsi oleme rääkinud nii linnapea Mati Mäetalu kui ka vastavate ametimeeste Heino Vipi ja Madis Piheliga.

OÜ Segway töötajad

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)