Ivo Linna: “Vabaduse laul” oli löök allapoole vööd! (17)

Ivo Linna: “Vabaduse laul” oli löök allapoole vööd!

 

Laulja Ivo Linna rääkis portaalile Publik.ee, et on kohanud erinevas vanuses ja erineva sotsiaalse taustaga inimesi, kes kõik on “Vabaduse laulus” sügavalt pettunud.

“Nende arvamus kogu üritusest on räigelt negatiivne,” ütles Ivo Linna. Ta leiab, et ürituse korraldajad ei mõelnud publiku peale, ja soovib teada, kelle vahel jagati ära 4,5 miljonit krooni.
Linna sõnul ei saanud korraldajad hästi aru, et kontserdile läinud inimesed ootasid midagi kindlat: “Nad ootasid isamaalisi laule, millele kaasa laulda. Inimene tahab, et kui ta läheb laulupeole, siis ta teab, mis teda seal ees ootab. Sama on Eesti iseseisvuspäeva peoga, eriti kui sellest möödub 20 aastat.”

Linna lisas, et teab, mis tunne on laulda “Mu isamaa on minu arm” ja millist hardust see inimestes tekitab. “Seda paraku “Vabaduse laulul” polnud. Inimeste silmad ei säranud…”
Laulja ütles, et õhtujuhtidest piisas tema meelest täiesti Anu Välbast, kes on alati soliidne. “See inglise keeles kõnelev Välba partner mõjus lausa hüsteeriliselt.”

Linna leiab, et korraldajad peaksid selgitama, kuhu nii suur summa läks. “Neilt tuleb aru pärida. Nad peavad jagama selgitusi, kuhu ja kelle vahel jagati ära see üüratu summa 288 737 eurot. See on neli ja pool miljonit krooni! Praegu jääb mulje, et see summa jagati ühe väikese seltskonna vahel ära.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 278 korda, sh täna 1)